Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Kdy se ČCE probudí?

Od: Anonym: Jan Chrob---.aev.cz )
Kdy: 29. 05. 2011 18:33
Předmět: Re: Kdy se ČCE probudí?

Jim napsal(a):
   Uživatel Evangnetu Pavel Duchan napsal(a):  > Bůh nic nezinscenoval (nemůže, je to proti principu svobodné vůle),  tvrzení,  > že Bůh něco "narafičil" by bylo úsměvné, kdybyste to nemyslel  > vážně. Člověk nebyl ve stavu "přirozené nevědomosti", kterou  mu  > přisuzujete, že má poslouchat Hospodina bylo (a stále je) jasně dáno  stavem  > věci, takže ani tohle nesedí.  >   > Vzhledem k tomu, že neodpovídáte na mnou položené dotazy a očekáváte  záplavu  > "argumentů" na ty své, nemá smysl s vámi vést jakoukoliv  > konverzaci. Už vůbec ne v písemné podobě, můj čas je mi vzácným a vy  byste  > se hádal o kde co do nekonečna. To není dialog, ale váš monolog.  >   > Poroučím vás milosti našeho Pána Ježíše Krista,  > P.D.    Nádherná tečka! Když dojdou argumenty, odejde se tzv. středem. Když člověk  neodpovídá jako žáček, nepovažuje se to za odpověď. Když je položena věcná  otázka na kterou druhá strana nezná odpověď, vyhodnotí se to jako hádání.  Díky pane, díky za další střípek do mého poznání. Bylo to poučné, ale ještě  nekončím.
No já z vašich postojů zde také usuzuji, že se chcete jen přehadovat anonyme Jime. A vše, co vám není po chuti hned označíte jako netoleranci, manipulaci a co já vím co. Stejné požadavky, které tady máte vůči všem, kteří odpovídají na vaše nekonečné dotazy, byste měl mít také sám vůči sobě. Opravdu s vámi není žádná rozumná řeč a myslete si o mě co chcete, píšu vám co si myslím, nebudu okolo vás chodit po špičkách.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód