Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Kdy se ČCE probudí?

Od: Anonym: Jan Chrob---.aev.cz )
Kdy: 21. 05. 2011 22:08
Předmět: Re: Kdy se ČCE probudí?

No z počátku jsem měl podezření, že je "Jim" jehovista, který si chce rýpnout do těch "blbečků" křesťanů, ale teď se mi tak nějak odkrývá, že je to nějaký rádobyfilosof, co si přečetl nějaké dějiny z oné nekřesťanské strany a teď nám to tady hezky přednese jak je chytrej. A vy jste se, Michale, nechal jednoduše vyprovokovat k debatě, o což "Jimovi" v jeho původním opříspěvku šlo. Udělat ze sebe zajímavýho, jak je teď najednou vzdělaný a dohadovat se tady. Proto založil tuhle diskusi. Vyprdněme se na něho, on se hádat chce a bude. Je to ztráta času. Jinak to jeho hereticky popírané Božství kristovo atd. je dohledatelné v Bibli, pokud ji opravdu tak studuje jak zde tvrdí, jistě na to několikrát narazil, pokud ovšem nečte nějaký ten Překlad Nového světa nebo co já vím co ya paskvil a považuje to za Svaté Písmo. A o neposkvrněném početí z evangelické kazatelny asi težko někdy slyšel. Ví vůbec, jaký je rozdíl mezi evangelíkem, katolíkem a pravoslavným? Plantá páté přes deváté. Sektáře dvakrát napomeň a pak se jej zřekni.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód