Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: heretici

Od: Anonym: Ortodox---.raabnet.net )
Kdy: 11. 01. 2011 11:56
Předmět: heretici

Jestli se synodní rada musí zabývat takovýmito elaboráty, pak není divu, že si stýská nad nedostatkem času pro věci důležité. Také by mne zajímalo, kolik % duchovních je prohomosexuálních. Jde-li jen o nějakou skupinku heretiků, pak nerozumím tomu, proč se jim věnuje tolik času a úslilí, třebas na úkor šíření evangelia. Pokud je jich takových většina, pak přiznávám, že nemám co dělat v ČCE já. Bibli čtu skoro každý den, negativní postoj k homosexu je v ní zřejmý. Asi však podle našich prohomosexuálních farářů čtu špatně. Možná bych ještě mohl začít krást, co když jsem kleptoman, podle liberálů za to nemůžu, a co když postoji Sv. Písma vůči zlodějům chápu také úplně špatně. Každopádně otevřenost vůči homosexuáloní deviaci církvi nepochybně škodí, nevěřím, že těch 0,04 % homosexuálních ateistů v naší populaci začne teď hromadně vstupovat do církve, to spíš nevstoupí právě ten nový křesťan, který chce brát věci Boží vážně. A vůbec, ptali se homosexuálnové našich duchovních na nějaké stanovisko? Církev je ta poslední, koho by se na něco ptali…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód