Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Střet zájmů v ÚCK? -

Od: Anonym: Lubomír Ch.---.client.ufon.cz )
Kdy: 26. 05. 2010 13:09
Předmět: Re: Střet zájmů v ÚCK? -

Musím přiznat, že mě také velmi překvapil systém "rozdělení pravomocí" v ÚCK. Pokud to chápu správně, náměstek a vedoucí ekonomického a provozního oddělení je takříkajíc svým absolutním pánem. Tohle je skutečně střet zájmů, tohle je narušení principu nezávislosti a zároveň odpovědnosti a kontrolovatelnosti, který neomlouvá ani údajně složitá situace ekonomického oddělení. Proč lidé z tohoto oddělení tak často odcházejí? Ať chceme nebo nechceme, dává to (totiž struktura vedení) - nejen lidem znalým hospodaření a vedení podniků, nejen členům ČCE, ale i veřejnosti - nahlédnout, i přes veškerou snahu a veškeré metodiky a opatření, do "kuchyně" práce v ÚCK, do skutečné praxe. Otevřeně říkám, že se mi nelíbí ani personální obsazení vedoucího ekonomického odd. Jak mi bylo již dříve sděleno mým synodálem, stojí současný vedoucí ekonomického odd. a provozního odd. za dlouhodobým (nepochopitelně) ztrátovým a hlavně NEPRůHLEDNÝM hospodařením v rekreačním zařízení v Herlíkovicích. Tohle má být dostatečná kvalifikace na ekonomickou pozici? Nemělo by být důsledkem takové práce něco jiného, než "povýšení" do funkce vedoucího ekonoma a náměstka? Děkuji za odpověď. Lubomír Ch.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód