Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: e-faktura

Od: Anonym: rybka <> ( ---.karneval.cz )
Kdy: 01. 04. 2009 00:24
Předmět: e-faktura

Dobrý den! Ráda bych se s vámi, milí evangneťáci, podělila o nemilou zkušenost s e-fakturou. Minulý rok se naše rodina přihlásila na dovolenou do Chotěboře. Já i manžel jsme požádali své zaměstnavatele o příspěvěk, na který jsme v daném roce měli nárok. Obě ekonomky (či jak se jim vlastně říká) nás ale odbyly i odbily s tím, že nic takového proplácet nebudou. Předně jim vadila e-fakura, protože to není originál lejstro. Zákon o účetnictví to prý nedovoluje. My jsme z toho vyšli jako troubové a hlavně bez příspěvku.Manžel si ještě vyslechul něco o tom, že nějaká církev (rozumějte: fuj, nějaká církev) není cestovka, tudíž…blablabla. Nyní řešíme stejnou situaci. Žila jsem v lehké naději, že se snad obě dámy dovzdělaly a budou si s tím vědět rady, bo já nejsem účetní - odbornice jsou ony. Nic se však nezměnilo. Vlastně je tu oproti loňsku rozdíl. Pokud ze zaměstnavatelů ten příspěvek nevymámíme, prostě nikam nepojedeme. Nemáme peníze. Máte-li nějaký nápad, napište nám. Děkujeme. rybka+rodinka

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód