Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Komu vadí nedělní škola?

Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 02. 03. 2009 18:05
Předmět: Re: Komu vadí nedělní škola?

Bohužel, jak jsem ti i osobně psal, Davide, jsi tu diskusi pochopil jako nějaký souboj, ale tím není, proto z toho nijak vítězoslavně nelezu. Nemám chuť vítězit, ani poračovat v osobních urážkách a útocích. Nerozebírám tě nijak a ničím. To, co popisuješ jako odlišnost od školy, se dnes ve školách různým způsobem praktikuje také. Takže je to i pro školu normální. Nemyslím, že je nutné vést tuto debatu tak vzrušeně. Prosím, já jsem pro, aby se s tím nehýbalo (co si mám dát patentovat, to fakt nevím), ty myslíš, že je to dobře. Tak uvidíme. Každý ať dělá, co umí. Jinak se stebou nikdo nepře, že vyučovat lze zážitkově, ale pokud to děláš, vyučuješ, tak proč se od toho distancovat změnou zaběhlého názvu akce. Myslím, že ani tebe na té nedělce (ten traumatický zážitek byla jen nadsázka, to neber vážně) odpuzoval vlastní průběh, ne název. Hledejme tedy spíš jiné cíle, obsahy a formy práce s dětmi, ale ne nová jména pro staré věci. Ale já už ti po tom tvém výplachu, cos mi poslal, nadále odpovídat nebdu, to se na mě nezlob.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód