Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Co hýbe s ČCE...

Od: Anonym: Michal Rudolf---.80.broadband7.iol.cz )
Kdy: 10. 02. 2009 17:47
Předmět: Re: Co hýbe s ČCE...

V zásadě nelze než s Vašimi myšlenkami bratře Kellere souhlasit. Ano, je plná pravda, že mazaní a ještě mazanější podvodníci se najdou vždy a už z logiky věci jsou vždy o krůček napřed. Zdá se mi však, že naivita systému řízení této konkrétní oblasti v církevním ústředí byla až příliš veliká. Ono skutečně není nic převratně nového chtít na podobné posty při přijímacích řízeních výpisy z trestního rejstříku a jistit bankovní převody daleko (zdůrazňuji daleko) nižších částek schvalováním nejméně dvěma lidmi. A to prosím nejen ve většině soukromých firem, ale i ve státních institucích, které jsou k obdobným přehmatům daleko náchylnější. Nedá se nic dělat, nezbude nám všem než se oklepat a jít dál. Z mého pohledu je to pro mne však připomínkou, že v obezřetnosti nelze polevovat tím spíše, když mám někde nějakou zodpovědnost. Takže žádné poklepávání po ramenou a příště se spíše přidržet v takovýchto věcech důslednosti, byť by se mi zdála únavná a jednotvárná a praktičnosti, byť by se mi zdála malicherná…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód