Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Co hýbe s ČCE...

Od: Anonym: Jan Keller <> ( ---.unet.cz )
Kdy: 08. 02. 2009 23:17
Předmět: Re: Co hýbe s ČCE...

Milý bratře Jakube, těch deset milionů jistě nespadlo z nebe. Že je pan Prokop ukradl, je zlé. Že v konkursních podmínkách patrně nebyl požadavek předložit výpis z rejstříku trestů asi moudré nebylo (i když jsem přesvědčen, že otřelý podvodník měl výpis z rejstříku bez záznamu připraven), ale také to nebylo nutné. Že členové synodní rady spolu s vedením kanceláře celou záležitost zhodnotí a provedou náležitá opatření, to slíbili a jistě i učiní. Tak se odpovědí na otázky jistě dočkáš. A že synod usnese např. to, na jaká místa je výpis z rejstříku trestů vyžadován, je pravděpodobné. To vše se stane, protože podvodník Prokop předeběhnul svou vynalézavostí zaběhnutá pravidla kanceláře synodní rady. Kancelář (a naše peníze) pak novými opatřeními bude ochráněna až do doby, než přijde podvodník moudřejší, aby opět pohnul novým zabezpečením kupředu. Tak tomu v tom našem světě je. Možná ten příští podvodník navštíví zase instituci jinou. Mrzí mě to stejně jako to mrzí ostatní členy církve (nejen babičky) a především synodní radu. Co mě však mrzí ještě víc je to, že Ty víš o dalších defraudacích a přelévání sborových pěněz přes soukromá konta a žádná opatření neděláš. Alespoň o nich nepíšeš, přestože víš, že k nim často v církvi dochází. Prosím, učiň tedy něco moudrého, aby se to v círvi nedělo. Rád Ti pomohu, ale zatím o tom nevím. A salár budu platit rád jako dosud. Ten slouží sboru. A repartice bychom mohli trochu navýšit, abychom pomohli ztrátu v naší celocírkevní kase postupně nahradit. Naštval jsi mě. To jsi snad pochopil.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód