Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: pro nepobavení

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 15. 12. 2020 21:26
Předmět: Re: pro nepobavení

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Byl jsem 2 měsíce na studijním pobytu v Lutonu, protože je to nejvíc  multi-kulti město v Anglii, např. muslimů je tam 25 %. Čtyři mešity, první,  nejbohatší, arabská, druhá, mírně chudší, indická, třetí pakistánská, čtvrtá  bengálská, no tady už byli lidé chudší, ale i tak dost pohodové město. A u  vás, Jirko, mě to tady překvapuje nejvíce, jaký xenofob se z vás klube. Já z  této diskuse vystupuji. O tom, o čem mluvíte, skoro nic nevíte.
Aleši, Vy ani nevíte, jak RÁD BYCH VÁM DAL ZA PRAVDU! To by bylo tak nádherné, kdyby byl svět (nebo aspoň VB) ve stavu, jaký jste jej viděl při své stáži. Ale kdy jste tam byl, že?? Tohle jsou věci, které se mění. I Váš údaj HDP z roku 2018 je ještě nedotčený proměnnými, které zmiňuje můj kolega. Mimochodem, já tady vyvozuji závěry z videa které jsme mohli vidět všichni a ze zkušeností kolegy. Asi je všechno špatně, jsou tady samí xenofobové, islamofobové a homofobové. Máte výhodu- naše "rasistická" ČR Vám spolu s ostatními zeměmi V4 umožní žít v této "bublince"asi nejdéle ze všech zemí v Evropě. Díky "synům světa" kteří v naší otčině mají víc rozumu než Vy a Vám podobní je tady zatím ještě klid. Pokud chcete diskutovat dál, doporučuji trochu pracovat s fakty, které tu zazněly a přestat bezmyšlenkovitě nálepkovat fobiemi.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód