Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Dotaz na někoho

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 30. 09. 2020 20:29
Předmět: Re: Dotaz na někoho

Pán se dává poznat těm, kdo jej hledají. Takže můžeme slyšet tisíce svědectví od lidí, kteří byli zastaveni ve svých životech Pánem a Jeho mocí. Probíhá to různě, ale jmenovatel je stejný- Pán Bůh se nějakým způsobem projeví v životě člověka, který už pak není stejný jako předtím. A protože Bůh je nadpřirozený, i Jeho projevy jsou nadpřirozené. Okolí to může vnímat různě, ale my víme, že Pán je takový, je úžasný, nádherný, trpělivý a velmi milostivý. Jeho milosrdenství se nad námi klene, jako vysoké nebe. Ten, kdo byl konfrontován s Boží mocí a kdo ne- nemohu v těchto pár řádcích nějak rozdělit, protože to ani nemohu vědět. To ví Kristus, koho oslovil a ví to - věřím- i ten dotyčný člověk. Já jsme byl například nadpřirozeně veden během vojny a hlavně na jejím konci, kdy jsem byl převelen pár měsíců před koncem do Žatce, kde jsem poznal budoucí manželku když jsem měl za NULA!! (24 hodin do civilu). Ona z nevěřícího prostředí a přesto od malička k ní Bůh mluvil a jakoby čekala na zvěst evangelia. Kdo tomuhle říká náhoda, je hlupák. Vím, že i Vy jste byl povolán ke zvěstování evangelia, asi jste musel být- napíšete o tom pár vět ??

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód