Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Anketa: nové cafe Marathon

Od: Anonym: Miroslav Zapletal <> ( ---.srcce.cz )
Kdy: 14. 03. 2007 00:27
Předmět: Re: Anketa: nové cafe Marathon

Jak vidím, anketa špatně maskovaného anonyma se nesetkává s přílišným ohlasem. Že by po Alpinově resignaci, jež dokonala kulturní revoluci na ETF, přestalo mít význam se o M. zajímat? Každopádně ti, kterým vadí "bratrské kamarádíčkování" mohou být spokojeni: Počínaje Broďákovým odchodem se ETF plní lidmi, kteří jsou zcela mimo naši mísu. Ale k věci: Nový M. jsem od svého prvního příspěvku už vícekrát navštívil. Ponechám tu stranou jednoznačně vyznívající srovnání s Marathonem bývalým a shrnu jen technické klady a zápory dle mých dojmů. Zápory: Nový podnik svým celkovým charakterem Fakultě naprosto nesluší. Nevábné skleničky na kávu. Ale hlavně: prostoru dominují ohyzdné sedačky, na kterých se nedá sedět, kolem stolků, u nichž se nedá stolovat. Klady: Provozovatel i ostatní personál se chovají velmi sympaticky, přátelsky, v pohodě. Skromná jídelní nabídka za solidní ceny. Ale hlavně: točená kofola (5 Kč/dcl). Kouření od pěti považuji za solidní kompromis. Každopádně novému Marathonu přeji, aby na něj nebyla novým správcem posílána Policie, když odmítne zavřít v hodinu, již si stanovila nová tajemnice, jak jsem tomu byl svědkem krátce před Alpínovým odchodem, a to s následným lživým obviněním (toto jsem ovšem na vlastní uši neslyšel) z rušení nočního klidu. Jako na potvoru byl tehdy v M. naprosý klid.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód