Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Když se faráři nudí o koronaviru

Od: Anonym: Ladislav Cajthaml--- )
Kdy: 26. 04. 2020 08:50
Předmět: Re: Když se faráři nudí o koronaviru

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 LC: falešný argument. To byste pak musel každému filmovému kritikovi, který  zkritizuje nějaký film, říkat: Tak zkus natočit lepší. A každému divákovi,  který odchází zklamaný z kina: A dovedl bys natočit film lepší? Ne nedovedl.  Nemám na to prostředky, nemám s tím zkušenosti. Přesto snad můžu říct, že se  mi film nelíbil.
Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 LC: falešný argument. To byste pak musel každému filmovému kritikovi, který  zkritizuje nějaký film, říkat: Tak zkus natočit lepší. A každému divákovi,  který odchází zklamaný z kina: A dovedl bys natočit film lepší? Ne nedovedl.  Nemám na to prostředky, nemám s tím zkušenosti. Přesto snad můžu říct, že se  mi film nelíbil.
Pane Wrana, je těžké nežasnout nad hloupostí všemožných vašich diskuzních příspěvků.
Když si přečtete jakoukoli filmovou kritiku, skutečnou kritiku, je to vyargumentovaný esej, proč se nějaký film nepovedl. S různými komparativními přesahy a znalostí oboru.
Dvouvěté plácnutí z ČSFD o tom, že je nějaký film úplně blbý a já jsem se při jeho sledování nudil a popcorn mi tolik nechutnal, NENÍ, prosím pěkně, filmová kritika. To je právě jen plácnutí. Možná ve vašem vnitřním světě se tenhle štěk rovná filmové kritice, ale jinde to tak není.
Pokud anonym povídá, že mu stream Pastoral Brothers připadá bezbožný, nepokorný a technicky nepovedený - a vám tohle jeho poudání připadá legitimní, stejně nebo více legitimní musí být můj názor, že se ze strany tohoto anonyma jedná jen o bezvýznamné plácání s nulovým užitkem.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód