Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Údiv

Od: Uživatel Evangnetu Roman Skála <>
Kdy: 08. 04. 2020 22:00
Předmět: Údiv

Nedávno jsem v diskusi projevil názor na dlouhodobě zde diskutujícho Martina Janču, že je dlouhodobě h….., a to jaksi z principu. Ano, toho, který se ped časem v diskusi prezentoval jako ten, který je za 1.000,- Kč schopen sníst i psí lejno (má s tím již zkušenost), za větší částku mít pak dokonce sexuální poměr s jiným diskutujícím. To jsem vybral jen ty jeho největší "perly". Bylo jich mnohem více. Můj příspěvek na pana Janču však byl nemilosrdně smazán, dřívější Jančovy příspěvky ponechány bez povšimnutí. Pak zde byly sáhodlouhé a nesrozumitelné příspěvky pana Semiho, částo s rasistickými prvky. Opět bez povšimnutí administrátorů. Váženým pánům administrátorům bych rád připomenul některé zákazy, které pro diskusi předepsali, a i to, že by je měli především oni sami respektovat: 1.neslušné příspěvky a osobní invektivy 3.diskuze mimo zaměření portálu („offtopic“), resp. příslušných diskuzních fór (správci mohou příspěvek přesunout na jiné fórum, pokud to uznají za vhodné) 4.do diskuzních fór nepatří (obzvláště dlouhé) osobní „výlevy“, které neumožňují rozumnou diskuzi, ale pouze zahlcují fórum. Všem přispěvatelům takovýchto příspěvků doporučujeme zařídit si osobní blog a tam dle libosti ventilovat své názory. To, že je oni sami nerespektují, je jen známka jejich nekompetence a amatérismu. V ČCE jim to bohužel prochází, neboť kde není žalobce, není soudce. V běžné světské organizaci či firmě by jim to dnes jen tak neprošlo. V ČCE si však uspokojují svá ega dle libosti. To že to dělají zdarma nemůže být jejich omluvou. Jsou tedy zcela odpovědni za naprostý pokles úrovně zdejších diskusí. Ještě před pár léty zde běžně přispívali faráři a teologové a diskuse měla smysl a úroveň. Vůbec se jim nedivím, proč tak již nečiní a zdejší diskuse vypadá, jak vypadá. Smutné.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód