Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Anketa: nové cafe Marathon

Od: Anonym: Miroslav Zapletal 3roč ETF <> ( ---.etf.cuni.cz )
Kdy: 12. 02. 2007 21:06
Předmět: Re: Anketa: nové cafe Marathon

Splnit moje očekávání nemohla, protože jsem žádné neměl. Pokud jsem tam nahlédl a slyšel něco málo o novém provozovateli, je a bude to v porovnání s Marathonem Alpínovým úpadek. Na druhou stranu se mi nezdá, že by to bylo úplně zoufalé a objektivně kritizovat nemohu, nebylť jsem tam jako host ještě ani jednou. Bufetově jídelní nabídka (při absenci bufetové atmosféry) sice skrovná, ale sympatická, to je oproti Alpínovi plus. Co bude ale asi velké minus, je změna atmotsféry a také mimofakultní klientely. Místo osobité kavárny s klientelou z kulturně zajímavých kruhů (a s tím souvisejícími kulturními akcemi) půjde zřejmě o zcela tuctový podnik pro všelijakou vyšše-středně-vrstvovou chásku a jejich pařby. Toto je moje prognóza, možná se mýlím. Ale pokud ne, zajímalo by mě teď ještě více, jak to bylo myšleno s tím dobrým jménem Fakt-kulty, které prý Alpin kazil? A jak k tomu bylo přihlíženo při výběru nového kavárníka? Nebo co? Nebo jsem spadl z višně? Pokud jde o "větší přívětivost vůči studentům" (nebo jak to znělo), tak na tuto hlášku raději nevzpomínat. Ale já stejně chodím do Rybky, takže o co jde. Mimochodem, jak to dopadlo s tím (ne)kouřením?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód