Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Logos versus sprosťák 2

Od: Uživatel Evangnetu Roman Skála <>
Kdy: 19. 08. 2019 20:28
Předmět: Re: Logos versus sprosťák 2

Martin Janča napsal(a):
 @ Skála: Jo tak, jako že v rámci ST, no tak to musí být teda porce dogmatiky  jak pro vrabca. Teď nechci snižovat úroveň výuky na ETF, je to náročná  fakulta. Ale přece jenom na katolických fakultách je to samostatný obor, se  kterým vám nedají pokoj hned od druháku a na husitské jsou aspoň ty dějiny  dogmatu a přednáší je prof. Pospíšil, kterému by mohl váš pan profesor  obouvat sandály. Promiňte, že tak příkře, ale skoro by mě zajímalo, co jste  tedy v té DT v rámci ST stihli probrat a kolik jste toho probrali z té  kristologie. Na protestantské fakutlě, kde si asi nemusíte dělat hlavu s  nějakou mariologií, sakramentologíí atd., tak jakej rozsah jste toho tam  měli. A bylo aspoň něco z toho u státnic? A vy jste možná dostal trojku za  psí oči…
Promiňte, ale Váš příspěvek je tak primitivní a hloupý, že pokud bych na něj odpověděl, snížím se na tuto úroveň. A to nechci. Jen podotknu, že systematická teologie u státnic byla. Měl jsem za výborně, což ve Vás asi vyvolá psí oči. P.S. Jste ještě hloupější, než jsem si myslel.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód