Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2019

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 06. 08. 2019 22:18
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2019

Bratře Ladislave, nevím co to melete za nesmyslná přirovnání? Proč byste měl schvalovat moje soužití s manželkou? Bůh stanovil manželské soužití jako svaté, je dokonce považované některými denominacemi jako svátost, tzn. akt budující víru. Jak si tedy vůbec dovolujete toto srovnávat s "jinými podobami" sexuálního života? Odpovím Vám- jste nasáklý filozofií postmodernismu, stejně jako mnoho dalších lidí. Jednoduše- ať si každý dělá co chce, to co si myslí že je dobré a dělá radost tak je v pořádku atd… hlavně nikoho neurazit, že? To Vaše "trefné" přirovnání homosexuál-žid ani nebudu komentovat.
Homosexuální jednání samozřejmě proti přirozenosti je a nic nemění fakt, že se v přírodě vyskytuje. Mohl byste vědět, že příroda je , stejně jako člověk, porušená. Co na festivalu káže Halík a Putna nijak nekomentuji- pokud je to v souladu se zdravým křesťanským učením- pak jenom dobře. Ostře však vystupuji proti účasti ČCE na této akci, protože v minulých letech byl Martin ve zdi zneužit k velmi pobuřujícím "kázáním". Proto je to naprosto nepřijatelné takto dále pokračovat a naprosto stačí videa z jejich ohavného pochodu. A opět mě osočujete, že nemám prostudovanou medicínskou a psychologickou souvislost. -Těm jsem naproti Vašemu tvrzení věnoval spoustu času, ne se vším se ale ztotožňuji. Biblické stanovisko je zde jednoznačné, i když se jej snaží sektáři v našich řadách již roky relativizovat, tak nic neumenšuji na jeho aktuálnosti a "neduhovosti".

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód