Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2019

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 06. 08. 2019 17:54
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2019

Jiří Polák napsal(a):
 Bratře Ladislave,  jsem celkem urážen Vaším přízviskem "homofob" a "nepřítel  homosexuálů"-  vždyť nic takového jsem nikdy nepsal!! Naopak- lidé s těmito problémy jsou  ti, kterým se věnovat máme a mají v našich sborech dveře otevřené. Ale právě  proto , že je máme rádi tak  jim nebudeme jejich jednání schvalovat (pokud se nás na to budou ptát, pokud  nebudou, budeme jim dobrým příkladem, bratry a sestrami a budou mít místo v  našich modlitbách). Tím, že jim  praktikování homosexuality schvalujete, berete odpovědnost za problém, který  jednou mohou mít  před Nejvyšším.  Toto vlákno je konkrétně o Gaypride, festivalu který je pro křesťany nečistý  a nepřijatelný.  Jakákoliv oficiální účast církve je nevhodná a přece úplně zbytečná.  Celkem zajímavě jste dal příklad Jehovistů a AC hned vedle sebe do jedné  věty. Takže evangelikální církve berete stejně jako sekty? V tom dost  ujíždíte…    Situace v ČCE není růžová, ale právě proto že jsou v ní lidé různých názorů,  snažím se dobrat k nějakému závěru v tom, že je třeba brát Písmo vážněji,  než jsme toho v současné době svědky. Proto také zatím nikam neodcházím.    A znovu Vás vyzývám, abyste vyjádřili (Vy a Jiří) naprosto jasně jaký máte  názor na směřování  ČCE v tomto ohledu, názor na Logos a Gaypride. Doteď jste tak neučinili.
Čím chcete být homosexuálům příkladem? Že sexujete s opačným pohlavím, které vás přitahuje? Tak to se fakt nadřete. Oni dělají totéž se stejným pohlavím, které je také přitahuje. Po nich chcete něco, co vlastně neděláte - nemusíte se nijak sebezapírat, nijak měnit orientaci a po nich to chcete. Tak to je nejblbější odpověď, jakou jsem tu zatím četl.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód