Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexuální adopční rodiče.

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 09. 06. 2019 23:10
Předmět: Re: Homosexuální adopční rodiče.

Jiří Polák napsal(a):
 Anonyme, na jasnou otázku jsi mi neodpověděl Ty. Pouze jsi mi dal krásná  jména a zařadil  do nějaké škatulky podle vzorce který sis vymyslel. Co kdybys nejdřív  odpověděl na otázku?  Ještě ohledně "utrpení" pro Krista, pod které se opravdu dají  schovat různé neúspěchy, neschopnost a paranoia:  - takto jednat je opravdu velmi lidské a my křesťané jsme v pokušení vidět  sebe jako "trpící"  i když ve skutečnosti nejsme. Jak mít ale správnou sebereflexi?  snažím se dělat toto:  - přemýšlet o motivech svých činů  - činit pokání ze svých konkrétních vin  - vzít si k srdci názory mé milované ženy a dalších bratrů a sester ve sboru  - prosit božího Ducha, aby mi v tom pomáhal
Zrovna ty bys měl mluvit o škatulkách. Kdo se prostě nechová tak, jak chceš, tak si ho někam zařadíš podle vzorce, který sis vymyslel. A každý homosexuál je u tebe prostě odepsaný a budeš mu ještě radit, aby se šel léčit. Nevím, jestli tě postihlo nějaké utrpení nebo paranoia, nebo jsi prostě neschopný. Ale tím, že pošleš homosexuály "léčit" z jejich orientace, svého štěstí nedosáhneš.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód