Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 19. 03. 2019 01:45
Předmět: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Martin Janča napsal(a):
 To se uvidí podle situace. Pravděpodobně se dobře ožením. Na tom teďka  dlouhodobě a docela intenzivně pracuju. Kdo pracuje teď, nemusí pracovat  potom. Chtěl bych se starat o děti, jsem zvyklý se o někoho starat, a  manželka bude vydělávat velké peníze (snad). Dal jsem si inzerát na  seznámení na nástěnku do auly Slezské univerzity, nabrnknu si nějakou  doktorku, ale nechci předvídat. Poslal jsem i několik osobních nabídek  konkrétním ženám, které jsem si vytipoval. Možná se budete smát, ale napsal  jsem v angličtině i Seleně. Zatím neodpověděla (kdoví, jestli se to k ní  dostalo), akorát mi asi za dva měsíce potom přišla domů poštou fanouškovská  kšiltovka od nějakýho toho jejícho oddělení takové té komunikace či co. Ale  samozřejmě jenom jsem to zkusil, tak vysoko mířit, tomu moc nevěřím. To bych  rovnou mohl napsat nové paní prezidentce k našim bratrům na východ. Ale není  ani můj typ.
Jsi naivní. Která holka čeká na chlapa, kterého bude muset živit? Neznám žádnou. A která holka se vzdá mateřství, aby musela živit muže? Předá kojence muži a poběží na chlapa vydělávat? Tak takovou neznám opravdu žádnou. Holky hledají ochránce, chlapa, který umí zabezpečit rodinu a ne bábu v domácnosti.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód