Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 05. 03. 2019 23:37
Předmět: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Jiří Polák napsal(a):
 Kdyby tohle byla pravda, je naše diskuze bezpředmětná.  "Homosexualita je daná, je to určité neměnné procento, lidé se už tak  narodí a tak zůstanou.."  Jsou to žel jenom kecy lidí, kteří si "nastudovali" pár blábolů a  vyslechli "zkušenosti"  pár buzíků, jako je tady A.R. Žel, kdo se dívá trochu okolo sebe- co se děje  ve společnosti-  je chtě nechtě konfrontován s pravým opakem:  - lidí co napodobují homosexuální chování rapidně přibylo  - heterosexuálů, co mají homosexuální zkušenost rapidně přibylo  - transsexuálů také velmi přibylo, je to od té doby, co tuto největší  tělesnou vzpouru vůči Stvořiteli platíme ze svých kapes  - tahle "bisexualita" (česky prasečina) byla vždycky znakem úpadku  civilizace    Je nanejvýš nutné, aby byly děti vychovávané v jasné sexuální polaritě tak,  aby se mohly snadno se správnou rolí identifikovat, což jim část společnosti  svým chováním a postoji rozhodně neulehčuje. Aspoň církev by měla být  "bezpečná půda", kde je vše v pořádku a jsou  zde měřítkem Boží řády. Ten, kdo má poruchu, tak ji hlasitě nepropaguje a  ten kdo zatím  nechápe co má v ohanbí tak sleduje vzory, které to vědí a také vědí jak s  tím ve vší slušnosti nakládat.
Já jsem mezi takovými jako jsi ty vyrostl. Děkuji pěkně, stačilo to. Ublížili nepočítaně lidem s takovými názory, jako máš ty. Vím i o lidech, jejichž smrt způsobili svou útočnou manipulativní fanatickou intervencí. Dřív jsem s nimi diskutoval, ale pak jsem pochopil, že fanatik odpor vyhledává a ujišťuje se jím, že je pravým Božím bojovníkem za Boží pravdu a tak ještě vždy přidá na síle a frekvenci svého zvěstování. Takže rétoriku jsem odložil a myslím si něco o blbcích a zadnici.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód