Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 05. 03. 2019 22:05
Předmět: Re: Homosexualita je-není léčitelná nemoc?

Martin Janča napsal(a):
 Souhlasím s tebou, ale tadyhle u A.R. to není o tom, co píšeš. On je  homosexuálem doopravdy, ne kvůli povyražení, nestřídá partnery, jenom touží  po lásce jednoho člověka na celý život jako touží každej člověk, takovýho si  našel a s ním žije. Já mu přeju, aby byl spokojenej a šťastnej, i když  šťastnější by byl se ženou a dětmi. Pokud by to byla žena typu Seleny, byl  by nejšťastnější. Protože je nevěřící, je nám houby po tom, s kým si žije.  Já jenom nesouhlasím s tím, když se církev ztotožnuje s LGBT ideologií,  protože ta se s ideologií křesťanskou popírá. To je jako byste chtěl být  komunista a kapitalista zároveň. Být doopravdy homoseál není totéž jaky být  LGBŤák. A.R. je nevěřící, od církve nic nežádá ani jí nic nevnucuje. ČCE se  má rozhodnout, jestli je ortodoxní nebo liberální a jít konečně s barvou  ven. Být homosexuál a zároveň křesťaň je nejtěžší, protože je menšinou v  menšině.
Na jednu stranu jsem ti chtěl poděkovat, že ses mě zastal, ale pak jsi to solidně zabil tím, že bych byl se ženou šťastnější. Už jsem ti několikrát napsal, že nebyl. Selena se líbí tobě, o tom není pochyb. Ale ne každý má stejný vkus jako ty.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód