Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Kdo chce zavřít kavárnu Marathon?

Od: Anonym: Monika Davidova <> ( 88.103.59.--- )
Kdy: 04. 10. 2006 23:05
Předmět: Re: Kdo chce zavřít kavárnu Marathon?

Milý Jene, vyjádřila bych se k tvému příspěvku jako studentka ETF, ale i jako barmanka v Marathonu. Nejdříve tedy k bodu a. Jsem studentkou ETF a kavárna Marathon je pro mě osobně místem k relaxaci. Ráda bych podotkla, že kavárnu Marathon jsem navštěvovala již dříve, než jsem se stala jedním z členů obsluhy. Myslím si, že se na to díváš jen z jednoho úhlu pohledu. A to z pohledu nespokojených nekuřáků. Ano, věřím, že pro ně nemusí být Marathon příjemným místem k relaxaci, ale pro velký počet ostatních návštěvníků oním místem je. Ze svého pohledu barmanky musím také říci, že i nekuřáci navštěvují kavárnu Marathon a myslím si, že některým z nich se v kavárně dobře relaxuje. K bodu b. Pokud by mělo jít pouze o zisk, tak souhlasím, že kavárna není ideálním místem. Je zde také určitá snaha udržet ceny pokud možno přiměřené kapse studenta. Snaha je to možná úspěšná, třeba ale také ne. To musí hodnotit každý sám za sebe, když platí účet. Tvůj nápad s advokátní kanceláří, holičstvím, sexshopem..Proč ne? Přiznávám ale, že si nejsem zcela jista jejich využitím z řad studentstva. A pokud se nemýlím, jedním z důvodů proč byl Marathon založen, jsou právě studenti. Studenti kuřáci i nekuřáci. A priori bych řekla, že "zdravá kavárna" by byla na místě, ale A posteriori musím říci, že "zdravá kavárna" by odradila některé navštěvníky Marathonu. Kde jinde si dát svou ranní kávu a cigáro?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód