Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexuální dívky

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 08. 01. 2019 18:23
Předmět: Re: Homosexuální dívky

Martin Janča napsal(a):
 Babička nechodí v tomto počasí na shromáždění, tak jsem byl včera sám. Po  bohoslužbách jsem šel na oběd do nákupáku, dal jsem si menu v meku a  obědval. Najednou jsem spatřil šokující událost. Kousek odemne seděly dvě  holky, co si občas daly pusu. Hlavně ta jedna pochtívala, té druhé se moc  nechtělo, asi že tam byli lidi. Poprvé jsem si říkal, asi jsou to sesty,  jedna je tu na intru a druhá za ní asi po dlouhé době přijela. Ale pak jsem  pochopil, že jsou to homosexuálové! Ta jedna byla hezká, přesně můj typ,  bylo mi jí líto. Pak ta "líbačka" někam odešla a byla pryč dlouho,  tak jsem se odhodlal. Poprvé v životě jsem mluvil s holkou. Sedl jsem si k  ní a že jestli jí můžu něco objednat. Smála se a že nechce. Tak jsem šel  zase zpátky, jenom jsem jí dal raději vizitku (to kdyby měla zájem o lepší  nabídku). Pak se ta druhá vrátila a bylo to zase znova a ještě se dívaly na  mě s mály se blbě. Šel jsem domů a tajně jsem brečel. Dnes je to všude sám  homosexuál a lesby. Je mi z toho nanic!!!
Copak ty nejsi ženatý?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód