Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: homosexualita téma stále živé

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.eri.cz )
Kdy: 24. 08. 2018 09:48
Předmět: Re: homosexualita téma stále živé

Martin Janča napsal(a):
 Já to vidím tak, že vy homosexuálové jste rukojmí ideologů, kteří prosazují  tady ty jejich ideologie, které mají narušit společnost. Na vás se jen  odvolávají, jako že vaše práva, ale když si vezmeme, co všechno na to lepí,  třeba ten gender, výběr pohlaví, sexuální "výchovu"…, oni  zneužívají homosexuály k prosazování svého zla. Vem si Prague pride, kolik  do toho jde peněz z EU a přitom homosexuál pak řekne, že by tam nikdy nešel,  že se za to stydí. Mluví o pomoci homosexuálům, ale je to manifestace  sexualismu.  S těmi vědeckými výzkumy je to stejné. Nelze zveřejnit objektivní bádání.  Vždycky si na to došlápne nějaký vlivný zájem. Ty strany jsou dvě -  radikální prosexuálové na jedné straně a radikální konzervativní na druhé.  Zatím není možné, aby se tyto strany sešly k plodné diskusi a bádání, není  na tom zájem hledat pravdu, jenom po sobě střílí.
Ne, všechno špatně. Jelikož jsem na svou sexuální orientaci přišel cca v 18 letech, kdy jsem bydlel u rodičů na vsi, těžko mi ji mohl vnuknout nějaký ideolog. Tehdy jsem hledal ve slovnících a odborných knihách, abych věděl, jak můj stav mám pojmenovat. Nikdo mě tedy nezneužívá, protože se zneužívat nenechám. Všechno, co dělám, je výsledek mé vlastní vůle. Nikdo mě k ničemu netlačí. Do průvodu Prague Pride chodím už od začátku, protože se chci taky během roku nějak pobavit. Jdu tam proto, že je tam zábava, mám tam přátele a chci se projít. Když se můžou spořádaní otcové rodin několikrát za rok zmalovat jako kašpaři a jít se vyřádit na fotbalový stadion, tak mi nikdo nemůže vyčítat účast na tomto průvodu, když celý rok makám jako šroub. A je jedno, jestli už mám nějaký kostým nebo ne. Studií o homosexualitě je tolik, že to člověk nestačí ani přečíst. Některé hovoří o tom, že je homosexualita vrozená, jiné zase ne. Stačí jen rozklíčovat, které jsou ty správné a pravdivé.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód