Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: homosexualita téma stále živé

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.25.broadband12.iol.cz )
Kdy: 06. 07. 2018 23:06
Předmět: Re: homosexualita téma stále živé

Martin Janča napsal(a):
 Jsem rád, že se do diskuze zapojili homosexuálové. Již nebude o nich bez  nich. Rád bych se tě zeptal na nějaké věci, kterým nerozumím a nemá mi je  kdo říct. Chtěl bych se zeptat, ta na tom odkazu se ti líbí nebo ti neříká  nic, když jsi ten homosexuál? Líbí se homosexuálům jen muži nebo i trochu  ženy?
No já jsem tady vlastně náhodou… :-D Ale proč ne, něco ti říct můžu. Budu odpovídat ale jen za sebe, ne za nějakou skupinu. Ta holka z odkazu je sympatická, ale nevím, co bych k ní měl cítit víc. Nedokážu to přesně vysvětlit. Kdysi se mně někdo ptal, jestli mi je nepříjemné, když mě balí nějaká holka. Neřekl bych, že je mi to nepříjemné nebo že by mě to uráželo. Prostě mi to nic neříká. Jak už jsem psal před chvílí, je to jako když ti filatelista nadšeně vypráví o známkách, tak mě známky prostě neberou. Jistě, těšil by mě zájem člověka, který se uchází o moji přízeň, ale proč bych mu měl za to nějak nadávat? Pokud je to žena, s díky odmítnu. Pokud je to muž a není to můj typ, odmítnu ho taky. Každý má nějaký vkus, není to tak, že vlítnu na prvního chlapa, kterého uvidím…, tak to u mě fakt není. :-)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód