Odpověď na příspěvek: Re: off topic

Od: Anonym: Locika--- )
Kdy: 15. 09. 2020 10:46
Předmět: Re: off topic

Vy jste to tajně hodil Zemanovi? To je pozoruhodné, ta tajnost. Všichni ostatní jistě házeli hlasy veřejně, četli ze svých hlasovacích lístků nahlas do televize, nechodili za žádnou plentu, jenom vy jste to tajně, tajně hodil Zemanovi!
Samozřejmě vedení církve a hodně farářů a kolegů ze staršovstev, dokud si neuvědomili kontraprodutivnost podobného počínání, horlivě propagovali pravicové konzervativní hodnoty blízké ODS a jejich koaličním partnerům. Potom, co vznikla TOP09, silně hodnoty této strany. Dělali to asi z nedostatku představivosti, že snad nějaký křesťan by mohl tleskánkovat někomu jinému než pravici, ostatní považovali za komouše a sedlinu společnosti. A z mindráku antikomunismu, je to tak lákavé být antikomunista v dobách, kdy vám od komunistů nic nehrozí a zamluvit tím vlastní konformitu před rokem 1989. A kvůli restituční agendě. A kvůli lezení do zadku vrchnosti ze zásady. Jenom ta vrchnost, na kterou se vsadilo, je teď v mocenském úpadku, což vedení církve a pár farářů rozesmutňuje a zkoušejí to změnit.
Volte si, milé děti, koho chcete, stejně to nikoho nezajímá.