Odpověď na příspěvek: Re: Díky

Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 30. 04. 2015 17:07
Předmět: Re: Díky

Pane Hledající, velmi se mýlíte a navíc si pletete Církev a spolek nábožných lidí. 1. Krista neukřižovala Církev 2.žádný Boží služebník není obětí soběstředného a samoúčelného společenství, pokud ano, tak totiž nejde o Církev. 3. V Církvi nemá pomluva žádnou moc Já bydlím blízko malého okresního městečka, je zde většina denominací, odhadem cca 20placených státem, spádová oblast 40t lidí. Jsem zde přes 20let a NIKDO z placených mi ještě nikdy neukazoval na Krista. Pavel naplnil během pár let celou malou Asii. Jsme malinké společenství 5lidí, ale pokud bychom potkali služebníka jako byl Pavel, tak bychom ho dokázali uživit a netrpěl by nouzí a večer bychom ho okřikovali, Pavle nešij ty stany, víš, že si kazíš oči, odpočiň si, jsi náš host a bratr a my a ostatní tě potřebují. Mluvíte o někom takovém?