Odpověď na příspěvek: Re: Bible

Od: Anonym: Jirka---.91.broadband12.iol.cz )
Kdy: 30. 04. 2015 16:37
Předmět: Re: Bible

Pěkný den, já jsem pomocí veršů zjevil svůj názor. jaký je váš názor? Církev nemůže strkat hlavu do písku před problémy, ale musí je řešit. Řešením ovšem není protěžovat jednu skupinu vůči jiné. Staršovstvo deklaruje, že nechce nikoho protěžovat, ale evidentně chce protěžovat církevní pracovníky. V Písmu je jasně psáno, že kdo NECHCE pracovat ať nejí. Ne kdo nemůže. Pokud je v místním shromáždění někdo potřebný církev se něj stará, a je jedno jaké měl povolání dříve. O tom třeba Jakub 2:14-16. V dopise je, podle mého poznání, zcela nebiblický názor, že duchovní se volí, že jej ustanovuje církev a že mám za něj odpovědnost. Do služby povolává Pán a ustanovuje také On. Pokud jde o pastýře od Boha a opravdovou Církev, tak nikdy nebude bez práce a církev se o něj s láskou bude starat do posledních dní. Pokud ovšem jde o člověka najatého za mzdu, tak se k němu lidé tak chovají. Těším se na váš názor a věřte, že nestrkám hlavu do písku. Navrhované řešení ovšem není řešením, ale záplatování. Používáte přezdívku Hledající, co prosím hledáte?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód