Odpověď na příspěvek: Re: Jezdec s Korunou...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 17. 06. 2020 05:25
Předmět: Re: Jezdec s Korunou...

moudré je se vyjadřovat stručně
Víte, kdysi lidé psali a četli knihy. Spousty stran plné písmenek. A ono je to bavilo číst… Jo, to byly časy… (Někdy se zastavte u Knihkupectví, jestli u vás ještě nějaké máte, a zkuste chvíli meditovat u výlohy nad tou spoustou písmenek na papírových stránkách pod těmi obálkami…)
(Tohle vlákno má zatím 36 řídkých stran A4…)
a nepřeskakovat nečekaně z vrstvy do vrstvy.
Naskládal jsem komentář k více veršům z téhle kapitoly Zj6 do jednoho vlákna. Nechtěl jsem otevírat diskusi ke každému verši zvlášť…
I Evangelium i Zjevení přeskakují nečekaně z tématu na téma…
(Ale když si to tak čtu, nepřeskakuji z tématu na téma. Celé je to o tom, že nejdřív spustili Coronavirus, a pak spustili Ďábelské Antirasistické protesty a ještě zesílili už předtím špatný útlak Bílých lidí, aby odvrátili pozornost od ekonomické krize a od plánované genocidy pomocí očkování…)
Na FB křesťanských skupinách řešíme spoustu zajímavých témat a naše neshody jsou v daleko jemnějších nuancích
Říká se jim "Bubliny". Jste uzavření v bublinách, v prosklené Cukrárně pana Velkého Cukráře. Nikoho s nesouhlasícím názorem si tam nepustíte (nebo ho tam k vám nepustí oni) a udržujete se obvykle ve stejném Bludu. Kolektivně, různé skupiny-bubliny v různých bludech…
Tady v Čechách jsme relativně schovaní a dali nám zatím pokoj. Na Západě odtamtud vyhánějí křesťany i patrioty, postupně je cenzurují a umlčují, podstrkují lidem cenzurovaný "news feed", čím je chtějí nakrmit, čím jim chtějí omezit vnímání reality, "fact-checkers" týmy najatých lhářů pomlouvají Pravdu…
Obvykle to uvádím jako Google, Twitter, Facebook and Oligarchs, dává to zkratku GTFO, to se používá ve smyslu "vypadněte"… Snažím se tím lidi z těchto prosklených vězení omezených bublin nějak vysvobodit… A celkově svým Dílem jsem důrazně podtrhnul slovo Fórum. Distribuované, Svobodné a ne jedno centralizované místo jako FB…
Je to škoda, že všichni křesťané buď nemarní čas u počítače, ale to pak není jak je oslovit, nebo jsou zavření v té prosklené Cukrárně u Zlého Hada, a není tu prakticky žádné jiné křesťanské Fórum, než tenhle Evangnet… (Dobré fórum mají Piráti, ale jsou tam samí ateisté… A ovšem, když to je BB-fórum, kde se dá barvit a podtrhávat text a případně vkládat obrázky, tak to může graficky konkurovat i tomu Facebooku…)
Já vám to nevyčítám, snažím se vám vysvětlit, jak vás to omezuje a zjednodušuje…
TLDR - "too long, don't read" - je deformace, aby lidi přestali umět číst… Sekundární negramotnost.
nemusím vysvětlovat základy víry a zastávat pravdivost Bible
Pravdivost Bible myslíte jako pravdivost originálu (kterého?), nebo pravdivost toho nebo jiného překladu, protože se leckde liší, nebo pravdivost vašeho ustáleného částečně mylného výkladu? (Pocit vlastní Neomylnosti je také Pýcha…) I když to chápu, že někdy diskutovat třeba s Ateisty zpochybňujícími cokoliv je obtížné…
Základy víry - myslíte té vaší církve, nebo i jiných církví? Třeba i Ortodoxní výklad ? Třeba i Pentecostalism nebo podobné extravagance?
Dospěli jste v těch svých skupinách k tomu, že Antikrist Jidáš, Drak Bankéřů z London City a Šelma Zion již dávno vládnou světu? A všichni se jim klaní, někteří ze strachu, většina z hlouposti…
Nebo že tyhle BAD (BLM, Antifa, "Democrats") protesty jsou Klanění Obrazu Šelmy? Protože ta Šelma je Supremacismus Judaismu a pohrdání všemi ostatními, ale BLM je jen její Stín a Obraz, který schválně vyvolali (mediální propagandou), aby se lidi dívali a nadávali jiným směrem… A to klanění a klekání hrají jako divadlo, abyste nechápali, kdo tu je skutečně Lotr… Ty protesty dělají skoro-pohádkoví Čerti, ale řídí to nějaký bledý Kníže Lucifer z pozadí… ("Lucifer" ve smyslu třeba Ilumináti, jak mají namalované to Luciferské oko na pyramidě na dolaru, nebo třeba Soros mladší a jeho NGO… "Šelma" i ve smyslu "Bestie", ale zní to lépe…)
Nebo že skutečné "Peklo" שאול (šeol) znamená "Požadovat" ? I ty jejich současné požadavky, i ve smyslu "žádosti", které vás uvrhávají do spirituálních okovů, i volání po Lidských Právech nevyvážených Povinnostmi vůči Společenství a Bližním…
A prezident Duda nedávno prohlásil, že LGBT jsou horší, než bolševici, ale hned druhý den se musel ustrašeně omlouvat. Ano, LGBT a Antirasisti jsou horší, než tu byli bolševici…
Rasismus a Patriotismus je láska k bližním - je správné, abychom se navzájem podporovali proti Cizákům. Miluj Bližního svého podobného jako ty. Ale můžete a měli byste mít soucit a milosrdenství i k cizím, ale jen pokud to není zrada bližních…
Antirasismus je nenávist (k patriotům) a zrada bližních, je to podvod Antikrista. Čerti BLM se nadýmají Pýchou, lžou, jak jsou důležití, a rozbíjejí náš svět, ničí sochy a kulturu, ničí obchody, lynčují a někdy i vraždí bílé lidi na ulicích (viděl jsem videa a četl tamní zprávy), a znásilňují a bijí ženy… A zrádci Lieberals se jim klaní a poklekávají, plazí se před nimi, líbají jim boty, ale také nutí k tomuto klanění všechny ostatní, vyhazují lidi z práce a z médií, pokud si někdo dovolí nesouhlasit, a co je nejsmutnější, přidaly se tam k tomu nyní i Církve v USA a zradily své věřící - protože v zájmu Antikrista je rozbít a zničit Křesťanství, tak nyní to zkouší, aby věřící opustili církve, které je zradily…? Ony se ale spíš jen bojí perzekuce Režimu…
Tihle čerti tam mají také heslo "No Justice, No Peace". Jsou s námi ve válce. "Justice" (Spravedlnost) by bylo vyhostit Afričany zpátky do Afriky… Nebo viz Mt13:30 … A pak by tu mohl být ten Mír… Zj21:27 - nevejdou do něj žádní "lieberals" komunisté (http://bible.pialpha.cz/dict?tag=G2844), žádné ohavnosti lgbtqp a žádná lež msm fake news…
Celé to je ale především divadlo na odvrácení pozornosti od selhání Covid 1, od ekonomické krize (v USA miliony nezaměstnaných), a zamezení toho, aby se lidé dál bavili o plánovaném Očkování a o Tetování očkovacího průkazu, které bude to Znamení Šelmy (což je argument, aby to šlo z hlediska Svobody Vyznání odmítnout), ale které má především za cíl nás vyhubit pomocí Covid 2, protože to mRNA očkování je zlý a ďábelský podvod, který může výrazně zvýšit úmrtnost na Coronavirus… A chystají se to honem-honem píchnout všem lidem na Západě, než se začnou projevovat negativní účinky… V USA i v Západní Evropě už si připravují stamiliony dávek téhle nevyzkoušené a pochybné vakcíny z dílny DARPA a Pentagonu… (Včera jsem o tom psal podrobněji u Pirátů - squattuji tam ve veřejné poradně forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=795&t=4423&p=703150#p703150 )
Je to těžká doba, ale zřejmě to nyní lidi probudí a dojde ke změně… (Nebo jsme kolektivně už příliš tupé ovce a nezasloužíme si to přežít? Já doufám, že ještě ne…)
Nastává čas probudit se včas, to jest dříve než pozdě…
mě to tady fakt nebaví.
Nepřišel jsem vás pobavit…
Jestli si v téhle době na Facebooku předete a bavíte se, tak to leda kdyby vás tam někdo zaslepil, abyste neviděli, co se ve světě děje… Je to taková Titanic Party…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód