Odpověď na příspěvek: Re: Jezdec s Korunou...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 14. 06. 2020 00:14
Předmět: Re: Jezdec s Korunou...

Vyšlo zajímavé svědectví, jak to vypadá na Univerzitě Berkeley, ale potažmo i na dalších univerzitách v USA a dost možná i v Západní Evropě(?)…
Mimo to, že logicky vyvrací tu anti-rasistickou (obráceným směrem rasistickou) propagandu BLM, tak také popisuje tamní Bolševický útlak, horší než byl u nás v 80-tých letech. Autor je zřejmě tamní profesor Historie, ale vyšlo to anonymně, protože kdyby to vydal pod svým jménem, vyhodili by ho z práce a už by ho nikam jinam vyučovat nevzali… Takže to sice může být i nějaký podvod, že to někdo píše "jako profesor Historie na UCB", ale když si to zadáte do vyhledávače, kolik stránek to uveřejnilo také, tak se můžete přesvědčit, kolik tamních lidí si myslí, že to je skutečně věrohodný popis toho, jak to tam vypadá… Ono je skoro jedno, jestli to napsal skutečně profesor z Berkeley, ale popis situace to je celkem věrný… A z lingvistického hlediska, psal to člověk s vysokoškolskou úrovní ve věku cca 35-50 let…
UC Berkeley je to místo, které jsem i tady loni popisoval http://pialpha.cz/Diskuse_J844#12296 , že tam v 2017 nastala ta biblická Apostasis z 2Tes2, odpadnutí naprosto od všeho… Ale leckteré ostatní univerzity v USA zřejmě vypadají dost podobně a vymývají studentům mozky propagandou Strany…
Je mi těch Američanů trochu líto, ale je to Karma a Důsledek toho, že tam tak dlouho tolerovali postupně se zhoršující všudypřítomnou (((Propagandu)))…

Všímá si té religiózní stránky této (ďábelské) Církve Antirasismu… Protože si tam také všimli, jak se to změnilo v "religiózní" uctívání…
Má tam mimo mnoha jiného jednu pěknou větu:
… the black female reporter who just won a Pulitzer Prize for her “1619 Project” arguing that blackety blackety blackety-black-black-black. …
Což mi připomnělo, že ti Čerti z pohádek obvykle "blekotají"… Správně se to zřejmě píše blackotají… Jakou jinou etymologii by to mohlo mít?? (Je to vtip… Dobrý vtip…)
(A má to dobré i komentáře čtenářů, namátkou 2, 3, 32 …, 76 vysvětluje situaci v SA & Detroit - že middle-class včas emigrovala ale problém mají zbylí (bílí) "workers"…, 77 si všímá, že to je snaha o "race war", 81 je skvělé Meme ale je to starší obrázek asi z 2016 … …)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód