Odpověď na příspěvek: Re: Cenzura na evangnetu

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2020 22:22
Předmět: Re: Cenzura na evangnetu

Globalisté chtějí zneužít tragický policejní zásah k pozitivní diskriminaci černochů a občanské válce v USA …
Mě jste se sice neptal, ale já si myslím, že to je velmi objektivně napsané z Ateistického hlediska…
Zcela tím opomíjejí Religiózní Hledisko, jak tam Uctívají Obraz Šelmy, jak vymyli mozky dětem a snaží se je přimět udávat rodiče… A není tam jenom "pozitivní diskriminace černochů", ale je tam příšerná bolševická ostrakizace a stigmatizace těch, co si dovolí říct pravdu, a strach lidí tu pravdu říkat… Vyhazování ze zaměstnání za malý projev nekonformního názoru, udávání, šikana Bílých za neposlušná slova a názory… Víte, tam se lidi bojí zavolat policii, když je přepadne černoch, aby nebyli označeni za "rasisty", radši se nechají okrást…
Mezitím jsem našel ten segment Tucker Carlson Tonight z 2020-06-05 celých 40 minut, včetně rozhovorů s dalšími hosty o tomto: https://youtu.be/C1VwMQVoWqE – tohle si tam o tom myslí Dobří Křesťané, kteří to tam vidí bez zkreslení zdejšími Médii…
Mezitím jsem také zjistil, že blacklivesmatter.com sbírá zahraniční peníze pro kampaň Democrats v USA - mají tam tlačítko "Donate", které míří na actblue.com, která financuje kampaně pro Mafii "Democrats". V USA je zahraniční podpora volebních kampaní zločin. Dělají to proto, že normální lidé tam tuhle Mafii "Democrats" zřejmě příliš nepodporují a nemají peníze na kampaně…?

2) A že chtějí jacísi "globalisté" vyvolat občanskou válku v USA? Cože? Cože?
Vy pořád ještě nic nechápete ?
Někdy tu působíte celkem inteligentním dojmem, tak si myslím, že tu zabedněnost jenom hrajete…
Ano, ad-extremum tam provokují všechny myslící a slušné lidi a ti mají obdivuhodnou trpělivost, že tuhle brutální neo-bolševickou propagandu a černo-rasistický útlak snášejí… Možná spíš chápou, že jim postavili před oči strašáka, aby se dívali jinam, ale oni vědí, (((kdo))) to organizuje a provokuje z Médií a financuje z Bank a že na ty skutečné lumpy zatím nedosáhnou…
Jistě že ty černošské a antifa protesty nejsou grass-roots, jsou organizované různými NGO…
Jeden z cílů Globalistů je, aby se v USA poprali a vyhubili navzájem, nebo aby se popralo USA s Čínou, když jim ty tři roky hysterické rusofobní lživé propagandy nevyšly, a když Trump loni ustoupil z války proti Iránu, kterou plánovali a protlačovali… (mimochodem, prý ho k tomu přesvědčil Tucker Carlson, osobně za ním dojel…)
Všechno to o vměšování a o Zlu, co v USA říkali o "raša", ve skutečnosti je o רשע "evil, wicked, criminal", ale Rusové to nejsou … (vy to odsud nedoceníte, jak hysterickou a lživou propagandu tam vláčeli jako RussiaGate v tamních Médiích od začátku 2017 proti Trumpovi, skončili s ní až přesně v den, když letos v lednu v USA oznámili ten Coronavirus v Číně, ze dne na den přepnuli Propagandu na přehnané varování o Coronavirus a nikdo jim to tam nevěřil, domnívali se, že tím jen pokračují s Propagandou proti Trumpovi…)
"Globalisté" je Eufemismus, aby se nemuselo jmenovat etnikum a spolky, které za tím především stojí… A je to také jádro problému, protože Globalisté jsou nepřátelé všech Národů svou snahou ty národy zničit smícháním a asimilací…

Možná to ještě rozvedu jinde, ale jen zmínka - Zj21:27 - "nevstoupí do něj nic nečistého ani ten, kdo činí ohavnost a lež…"
S lhářema to bude nej-jednodušší, ty porazí Pravda, a na Cenzuru, což je také forma Lži, si pak došlápneme… (Ono bude stačit rozšířit kategorii "Telecommunication Service Provider" a jejich pravidla Neutrality na "Communication Service Provider"… Třeba Telecom si nesmí dovolit blokovat komunikaci lidí podle politického názoru nebo obsahu komunikace, tohle bude potřeba rozšířit na Google, Twitter, Facebook and Other - a také na jakékoliv Fórum…)
Slovo κοινουν vám přeložili jako "nečistého", ale má to víc významů - bible.pialpha.cz/dict?find=koin*&iddict=4 - "common ie. shared by all, unclean, unhallowed, to come into communion, … comrade, liberal" - je to o Liberálech a o Soudruzích neo-Komunistech (včetně a především BAD - BLM, Antifa, "Democrats"), a "kdo činí ohavnost" jsou především lgbtqp* sodomité…
Na Fox News citovali tzv. "Health Experts", ale spíš to jsou lumpové s proti-lidskou politickou agendou, o těch BLM protestech: "As public health advocates, we do not condemn these gatherings as risky for COVID-19 transmission… This should not be confused with a permissive stance on all gatherings, particularly protests against stay-home orders." A ještě dalšího citovali, že jestli prý bude zvýšený výskyt Coronavirus za 14 dní, je to prý kvůli Rasismu… Je to škoda, že ten Coronavirus nefunguje tak, jak plánovali, protože těmihle protesty, kde evidentně nedodržují "social distancing", by si to dost jistě roznesli mezi sebou, bylo by to humánnější, jak se jich zbavit, než jiné alternativy…
Ještě poznámka k překladům - kde používám slovo "lieberals", česky zřejmě "lžiberálové", oni tvrdí, že jsou liberals, ale jsou to velmi totalitní soudruzi…

Za vaši zdejší Nenávist k Pravdě a k Beránkovi se budete jednou stydět…
Už jsem vyčerpal trpělivost archivů, https://archive.is/D0PWq#15709 jsem sice zazálohoval, ale archive . org mi při zálohování toho příspěvku smazal #15648, asi tam nechtějí pět záloh stejné adresy a přesměrovávají to na starší…
Celé vlákno i s cenzurovanými příspěvky je k přečtení http://pialpha.cz/Diskuse_Zj62.html

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód