Odpověď na příspěvek: Re: Jezdec s Korunou...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 03. 06. 2020 05:55
Předmět: Re: Jezdec s Korunou...

Nevím jestli už Husité, ale Komenský to očekával již tehdy, ale to bylo ještě brzy… (A ovšem mýlili se, že by Antikrist byli jen "ne dost dobří křesťané", jedni tvrdili, že Antikrist jsou Katolíci, druzí tvrdili, že Antikrist jsou Protestanté, mýlili se obojí… Antikrist Jidáš jsou anti-křesťané, zavilí odpůrci jakýchkoliv křesťanů, my je známe ale nesmí se tu jmenovat konkrétněji…)
I ti Jehovisté se mýlí… A jsou dost drzí se svým sebejistým výkladem, jak to mají přesně spočítané od špatných datumů se špatnými násobky podle proroctví, která se na to vůbec nevztahují…
A ovšem leckdo se mýlí v tom, že by to měl být nějaký Konec Světa…
Proč si myslím, že se to Zjevení nyní naplňuje? Vím něco, co tu zatím nechci psát otevřeně, bude to dost přesvědčivé… Už jsem to tu psal v únoru, ale smazali jste mi to tu, je to archivované… Psal jsem to i jinde a také to smazali a také to je archivované, a někde to nesmazali, tam ctí Svobodu Slova… Byly to mé počáteční zmatky, když jsem to zjistil… Že tahle kapitola 6 se vztahuje na současné dění kolem Coronavirus a kolem uměle vyvolané rasové války v USA (6:4 - ohnivý kůň, a také to vyvolali Antikristiáni jako třeba prý Soros mladší svými žoldáky a FakeNews Masmédia svou Propagandou), to jsem poznal podle toho, že se to časově shoduje s otevíráním těch "pečetí" soudného dne… A to se pozná, uvidíte…
Zatím o tom zdravě pochybujte, nic jsem tu nedokázal… Vemte to zatím jako jednu z nejistých možností…
Ještě mě k tomu napadlo - to očekávané "Zmrtvýchvstání" by mohl být ten postupný konec Karantény… Lidi byli jak zavření v hrobech a bez života, alespoň ulice tak leckde vypadaly… A teď postupně zase ožijou… Tak, jak si představovali "Zmrtvýchvstání" ve středověku, to možné není. Tělo jsou miliardy buněk s miliardami písmen genetického kódu každá a to se nedá jen tak obnovit, když se to rozpadne, a také se to nedá jen tak uplácat z hlíny, to musí postupně vyrůst. Navíc kdyby všichni vstali, jak byli těsně před smrtí, představte si najednou svět plný miliard starců a nemocných? Zas by se to brzy zhroutilo… Jako že by se vrátili nějak magicky do původního mládí? Jednak to nejde, druhak by se ten svět stejně zhroutil z těch miliard lidí najednou… Pokud dochází k nějakému návratu duší do světa, tak leda reinkarnací postupně, to biologické tělo se vytváří postupně od narození dělením buněk a jinak to nejde… (My tady co známe Cimrmana to "Zmrtvýchvstání" po "Karanténě" pochopíme asi snáze, než leckde jinde ve světě… Podotýkám, že to není vtip, viz text "Sandbox", je někde jinde…)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód