Odpověď na příspěvek: (Dovětek)

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 19. 02. 2019 16:53
Předmět: (Dovětek)

Aha, a k tomu dovětek: já vás odtamtud nikam nepovedu, utečte sami, dokud je čas…
K tomu ještě: Syn Člověka není Syn Boží, a nikdo tu není Dokonalý, ten Dokonalý, pán Ježíš Kristus, tu už byl kdysi a znovu nepřijde (J16:9-11 zejména 10, ten zbytek i s tímhle vysvětluji jinde) … (k tomu poznámka: to je teď taková moderní Hereze, obzvlášť na Západě, že každý syn člověka je i syn Boží… Inu, není… Dílo možná, Syn ne… Jsme synové (a dcery) svých národů a předků… S tou Důstojností ("Inherent Dignity of every human person as a child of God" - ještě místo "man" tam napíše pan Arcibiskup pro jistotu "human person", aby se někdo neštval na dvojsmyslu… tedy ani syn ani dcera, ale ty dcery jsou náš poklad a ten musíme obzvlášť chránit…), i se zaslouženou a obzvlášť s nezaslouženou (důstojností) se to nesmí přehánět…)

Technická poznámka ke správcům tohoto webu:
Připouštím, že jsem tu "Diskusi" použil jinak, než se běžná diskuse má používat… Omlouvám se, pokud vám to vadí…
Pokud myslíte, že to tu překáží, tak to teď nebo po čase můžete klidně smazat, ale byla by to škoda… Já zas myslím, že tak velký provoz tu nemáte, aby si toho dost lidí všimlo teď hned… (já to do svých spisů zahrnu asi ze své uložené verze, možná se to nějak zkrátí a nějak šedě obarví vložené komentáře, aby šly při čtení snáz přeskakovat, a kdyžtak ta původní je prozatím v archive dot org …)
Děkuji vám za poskytnutý prostor… (nejen teď, už odpředtím)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód