Historie kazatelů na sboru ČCE JILEMNICE

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do kazatel pozn.
1. 1. 1940 31. 12. 1940 f Josef Hlaváč vikář
1. 2. 1941 31. 3. 1946 f Josef Veselý vikář
1. 4. 1946 31. 12. 1979 f Josef Veselý 1.5.1970 - 15.11.1974 senior Libereckého seniorátu
15. 11. 1981 31. 10. 1990 f Petr Hudec vikář; 1982 - 1984 voj. služ.
1. 11. 1990 31. 8. 1998 f Petr Hudec farář; 1.4.1991 - 1.11.1991 úřad. nám. s.; 2.11.1991 - 1.11.1997 senior Libereckého s.
1. 9. 1998 31. 8. 2011 f Martin Horák farář
1. 8. 2012 31. 7. 2022 f Jakub Hála farář
  • Aktualizace: 21. 06. 2019, ÚCK (synodní rada) Alice Pištorová

Poslední změny - schematismus