Téma: materiály

Od: Anonym: eva <> ( ---.licanet.cz )
Kdy: 09. 11. 2007 11:42
Předmět: materiály

Navigace: link | přehled | fórum
Dobrý den, nejde mi otevřít ani jedna hra - scénka v materiálech. Konkrétně v materiálech pro děti. Nevím, jestli nedělám něco špatně - musím být k tomu registrovaná? Děkuji za odpověď. Jinak Vám to chci moc pochválit, jsem ráda, že takováto stránka existuje
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 11. 11. 2007 10:58
Předmět: Re: materiály

Dobrý den, přihlášena být nemusíte, mě to normálně funguje. Akorát pro otevření musíte mít Word nebo něco co koncovku rtf otevře. Pokud word máte, zkuste klepnout na odkaz pravým tlačítkem myši a dát "Uložit cíl jako.." a zkuste to otevřít lokálně ze svého počítače. Také pokud máte pomalejší připojení se to může otvírat dlouho. Zkuste to a kdyžtak napište nějaké bližší info:) S pozdravem TV.
Od: Anonym: eva---.asysijd.cz )
Kdy: 12. 11. 2007 18:27
Předmět: Re: materiály

děkuji, zapomněla jsem, že v počítači, kde jsem to otevírala, nemám nainstalovaný word. Nyní už je to v pořádku. Díky
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 12. 11. 2007 23:38
Předmět: Re: materiály

Bohužel v současné době se může stát, že materiály (nebo přílohy) nebudou dočasně dostupné vinou problému s antivirem. (Příznaky: místo stažení souboru se objeví hláška, že je soubor zavirován.) Věc řešíme, zachovejte nám, prosím, přízeň!