Téma: Manželství homosexuálů odloženo

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 28. 03. 2019 15:48
Předmět: Manželství homosexuálů odloženo

Navigace: link | přehled | fórum
V úterý se poslanci opět neshodli na manželství pro homosexuály a další jednání odložili na listopad. Chtěl bych se zeptat na názor zdejších homosexuálů i členů ČCE. Můj názor je, že se z toho alibisticky vyvlekli, že je to téma nezajímá. Jsem pro manželství jen pro muže a ženu.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 28. 03. 2019 17:55
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 V úterý se poslanci opět neshodli na manželství pro homosexuály a další  jednání odložili na listopad. Chtěl bych se zeptat na názor zdejších  homosexuálů i členů ČCE. Můj názor je, že se z toho alibisticky vyvlekli, že  je to téma nezajímá. Jsem pro manželství jen pro muže a ženu.
Já jsem pro manželství velbloudů, slony bych z toho vynechal a Martina Janču bych poslal na převýchovu do Bohnic.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 28. 03. 2019 18:53
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

To je zajímavý názor.
Od: Uživatel Evangnetu Roman Skála <>
Kdy: 28. 03. 2019 19:33
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 To je zajímavý názor.
Pan Janča (dříve slečna Janča) je nezmar. Opět se ozývá se svou agendou: homosexualita. Možná ještě časem přidá nářek nad tím, že se nemůže seznámit a že by rád(a) výhodný sňatek. Tím se jeho(jí) agenda vyčerpává. Ve skutečnosti je to nešťastný muž (či žena), který si neví rady se svou sexualitou a životem. Plevelí zde se svými opakujícímí se tématy diskusi a znechucuje tak vstup do nějaké aktuální diskuse jiným normálním lidem. Myslím, že psychoterapie spojena s objevením jeho vlastní sexuality by mu (jí) velmi slušela. V Bohnicích by mu (jí) asi pomohli a třeba by pak začal(a) psát nějaké normální psychicky vyrovnané příspěvky. Ale násilím ho (jí) tam nedotáhnem.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 28. 03. 2019 20:41
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Uživatel Evangnetu Roman Skála napsal(a):
   Martin Janča napsal(a):  > To je zajímavý názor.    Pan Janča (dříve slečna Janča) je nezmar. Opět se ozývá se svou agendou:  homosexualita. Možná ještě časem přidá nářek nad tím, že se nemůže seznámit  a že by rád(a) výhodný sňatek. Tím se jeho(jí) agenda vyčerpává. Ve  skutečnosti je to nešťastný muž (či žena), který si neví rady se svou  sexualitou a životem. Plevelí zde se svými opakujícímí se tématy diskusi a  znechucuje tak vstup do nějaké aktuální diskuse jiným normálním lidem.  Myslím, že psychoterapie spojena s objevením jeho vlastní sexuality by mu  (jí) velmi slušela. V Bohnicích by mu (jí) asi pomohli a třeba by pak  začal(a) psát nějaké normální psychicky vyrovnané příspěvky. Ale násilím ho  (jí) tam nedotáhnem.
I blázni totiž mají dnes svá lidská práva a mohou si bláznit dle libosti.
Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 29. 03. 2019 20:19
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 To je zajímavý názor.
Na to, že jsi "heterosexuál", tak se nějak moc zabýváš homosexualitou. Dokonce víc se jí zabýváš, než běžní homosexuálové. Běžný člověk má totiž na práci daleko důležitější věci, než fascinaci homosexualitou. Určitý problém zajímá vždy nejvíc toho, kdo jím nejvíc trpí sám.
Od: Uživatel Evangnetu Roman Skála <>
Kdy: 29. 03. 2019 20:31
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Myslím, že jste trefil hřebík na hlavičku. Pan Janča (slečna Janča) je s velkou pravděpodobností homosexuál(ka) a v těchto diskusích se chce jen ujistit, že tomu tak není. To, jak se zde dlouhodobě projevuje, však celkem zřetelně naznačuje, že se svou sexualitou bojuje a snaží se zjistit, jak na tom vlastně je. Nemá to lehké.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 29. 03. 2019 21:17
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Příteli Skalko, ty jsi snad věštec. Jak to můžeš takhle uhodnout? Jsem samozřejmě že kluk. Ale když se mi nelíbily holky, ale spíš kluci, začal jsem si namlouvat, že jsem asi žena, jakoby uvězněná v mužském těle. Tak to vysvětloval pan Uzel v pořadu Červené uši. Vím, že dnes už to lze snadno přeoperovat, ale strašně jsem se bál nemocnice. Naštěstí jsem objevil, zcela náhodou, Selenu Gomez na Óčku a ta mi učarovala. Musel jsem uznat, že se jí žádný muž ani žena nevyrovná. Řečeno jednoduše, vyléčila mne z homosexuality. Dnes už homosexuál nejsem, ale vím, že jsem byl.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 30. 03. 2019 08:06
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Matrine ti z kecáz zejo..
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 30. 03. 2019 19:19
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Matrin bude asi Martin, ale zbytku fakt nerozumím. Čti to po sobě.
Od: Anonym: A.R. <> ( 109.107.211.--- )
Kdy: 30. 03. 2019 21:10
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 Příteli Skalko, ty jsi snad věštec. Jak to můžeš takhle uhodnout? Jsem  samozřejmě že kluk. Ale když se mi nelíbily holky, ale spíš kluci, začal  jsem si namlouvat, že jsem asi žena, jakoby uvězněná v mužském těle. Tak to  vysvětloval pan Uzel v pořadu Červené uši. Vím, že dnes už to lze snadno  přeoperovat, ale strašně jsem se bál nemocnice. Naštěstí jsem objevil, zcela  náhodou, Selenu Gomez na Óčku a ta mi učarovala. Musel jsem uznat, že se jí  žádný muž ani žena nevyrovná. Řečeno jednoduše, vyléčila mne z  homosexuality. Dnes už homosexuál nejsem, ale vím, že jsem byl.
Jasně, vyléčila. Měl bys opravdu navštívil psychiatra.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 30. 03. 2019 22:00
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

To už právě není potřeba. Dal jsem si inzeráty na různý seznamky a holky se mi hlásí samy a já si jen vybírám jako pan král. Už jsem vyřídil devět odpovědí, ale žádná zatím nebyla můj typ, mám dost konkrétní představu o vizáži. Ještě zkusím přes google překladač nějakou italskou seznamku, tam bych mohl najít konkrétní fejslift.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 31. 03. 2019 09:47
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

aromka se ti nelbila co??
Od: Anonym: A.R. <> ( 82.202.112.--- )
Kdy: 31. 03. 2019 21:03
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 To už právě není potřeba. Dal jsem si inzeráty na různý seznamky a holky se  mi hlásí samy a já si jen vybírám jako pan král. Už jsem vyřídil devět  odpovědí, ale žádná zatím nebyla můj typ, mám dost konkrétní představu o  vizáži. Ještě zkusím přes google překladač nějakou italskou seznamku, tam  bych mohl najít konkrétní fejslift.
Nebyla tvůj typ nebo neměla dostatek peněz, ty zlatokope?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 31. 03. 2019 21:32
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Popravdě obojí. Jsem prostě na prachy a nestydím se za to.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 03. 04. 2019 23:10
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 Popravdě obojí. Jsem prostě na prachy a nestydím se za to.
To bys měl. Pokud vím, tak jsou lakota a nestřídmost smrtelné hříchy. Mám výdělek je zhruba pětkrát vyšší než je celorepublikový medián, těžko najdeš holku, která vydělává víc.
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 28. 03. 2019 22:56
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Anonym napsal(a):
 Já jsem pro manželství velbloudů, slony bych z toho vynechal a Martina Janču  bych poslal na převýchovu do Bohnic.
A draci nic? :-D
Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 28. 03. 2019 23:01
Předmět: Re: Manželství homosexuálů odloženo

Martin Janča napsal(a):
 V úterý se poslanci opět neshodli na manželství pro homosexuály a další  jednání odložili na listopad. Chtěl bych se zeptat na názor zdejších  homosexuálů i členů ČCE. Můj názor je, že se z toho alibisticky vyvlekli, že  je to téma nezajímá. Jsem pro manželství jen pro muže a ženu.
Tebe to téma nějak až moc přitahuje na to, že o sobě prohlašuješ, že jsi "vyléčený homosexuál". Když jsi teda "vyléčený", tak proč o tom pořád žvaníš?
Četl jsem, že je to jinak - téma bylo odloženo na duben. Ale taky se můžu mýlit.
Jsem pro, aby i homosexuálové mohli uzavírat manželství. Když to jde v Irsku, ve Finsku nebo v Jihoafrické republice, proč by to nemohlo jít u nás? A tradicí bych se neoháněl, protože jsou heterosexuálové, kteří si s manželským slibem doslova vytírají zadek, když si slibují věrnost podruhé, potřetí, počtvrté… A argument, že slovo "manželství" má nějakou etymologickou historii, už je taky mimo. Spousta slov už se dnes používá v jiném významu, než pro který bylo původně určeno.