Téma: Festival Jimramov

Od: Anonym: Samuel Feuerwerk---.brno.angel.static.bluetone.cz )
Kdy: 28. 08. 2006 12:55
Předmět: Festival Jimramov

Navigace: link | přehled | fórum
Jaký byl letos Jimramov? Já tam nejel neboť mě tam loni dost věcí zklamalo, např.: 1) Původně evangelická akce se postupně sekularizovala a je dnes plná feťáků, na každém kroku je tam cítit tráva, běhají tam volně psi apod. 2) Nekřesťanské vstupné - dokonce i malé děti, které se tam příjdou odpoledne podívat musí zaplatit - 100 korun za jedno odpoledne! Přitom všude jinde je obvyklé, že děti do 6 let mají vstup zdarma. 3) Již tam nejezdí tradiční kapely jako Otcovy děti, ev. Traband, Oboroh, Původní Bureš ap. Křesťnaství se z této akce vypařilo a je to škoda, protože to bývalo na tomto festivalu právě to hezké.
Od: Anonym: nýmand---.adsl.sky.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 08:40
Předmět: Re: Festival Jimramov

Samuel Feuerwerk napsal(a):
1) Původně evangelická akce se postupně sekularizovala a je dnes plná feťáků, na každém kroku je tam cítit tráva, běhají tam volně psi apod.
nekřesťanští psi?
pokud vím, tak pes není v protestantismu nečisté zvíře (jako třeba u muslimů)…
Od: Anonym: Samuel Feuerwerk---.brno.angel.static.bluetone.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 10:22
Předmět: Re: Festival Jimramov

Problém pobíhajícího psa jsem nemyslel ve smyslu čistoty, ale z důvodu bezpečnosti (zachovaní zdraví osob), kde mezi povinnosti organizátora hromadné akce mj. patří zabránit tomuto jevu "volně pobíhajících psů" obvykle z důvodů: 1) Nebezpečí pokousání 2) Možnost povalení dítěte velkým psem 3) Dodržení hygienických norem
Od: Anonym: nýmand---.adsl.sky.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 14:30
Předmět: Re: Festival Jimramov

Samuel Feuerwerk napsal(a):
1) Nebezpečí pokousání
Tak nevím, ale psy nejím, a doufám, že ostatní návštěvníci taky ne, taxe psi nemusi ničeho bát…
3) Dodržení hygienických norem
Jak říkám, psy nejím!
Od: Anonym: Dave---.95.broadband6.iol.cz )
Kdy: 08. 09. 2006 17:21
Předmět: Re: Festival Jimramov

Moje řeč!
Od: Anonym: Xebece---.skrivanek.cz )
Kdy: 03. 11. 2006 10:15
Předmět: Re: Festival Jimramov

Ja psy jim… a povalené malé děti taky.
Od: Anonym: Vlasta Koutny---.159.freebone.cz )
Kdy: 03. 11. 2006 00:02
Předmět: Re: Festival Jimramov

Jak tak čtu, tak mi připadá, že jste se do Samuela pořádně pustili. Inu je to svoboda a názor je názor. Souhlasím s Mikim …A co se týče marihuany. Ty si myslíš, že to nemohli být mladí křesťané kdo ji tam kouří ???…
Ano mohli to být mladí, ale křesťané bych dal asi do "".
V případě, že bych po dlouhé době opět jel na Jimramov a vzal taky nevěřícího kamaráda asi by nevěřil vlastním očím. Kdo je podle vás křesťan? Dá se nějak ve společnosti rozeznat? Na festivalu v Jimramově asi těžko?
Od: Uživatel Evangnetu Petr Tomášek <>
Kdy: 03. 11. 2006 06:08
Předmět: Travička zelená (Re: Festival Jimramov)

Vlasta Koutny napsal(a):
Jak tak čtu, tak mi připadá, že jste se do Samuela pořádně pustili. Inu je to svoboda a názor je názor. Souhlasím s Mikim …A co se týče marihuany. Ty si myslíš, že to nemohli být mladí křesťané kdo ji tam kouří ???…
Nějak mi nedochází, co by mělo být na kouření marihuany a priori nekřesťanské…
Ano mohli to být mladí, ale křesťané bych dal asi do "".
O tom, kdo je a není křesťan naštěstí nerozhoduješ ty ;-).
V případě, že bych po dlouhé době opět jel na Jimramov a vzal taky nevěřícího kamaráda asi by nevěřil vlastním očím. Kdo je podle vás křesťan? Dá se nějak ve společnosti rozeznat?
„podle ovoce“ ;-) ?
Na festivalu v Jimramově asi těžko?
Od: Anonym: Samuel Feuerwerk---.brno.angel.static.bluetone.cz )
Kdy: 03. 11. 2006 09:14
Předmět: Re: Travička zelená (Re: Festival Jimramov)

To teda zírám. Nakonec se diskuse na evangnetu ještě zvrhne v propagaci drog. :-o
Od: Anonym: Vlasta Koutny---.159.freebone.cz )
Kdy: 03. 11. 2006 22:25
Předmět: Re: Travička zelená - ovoce????

Tak jen na začátek. Nevím kdo je starší, ale dobrá jestliže navrhujete tykání - přijmu to.
Tvá odpověď by se dala i otočit a to - Co by mělo být na kouření marihuany křesťanského? K čemu Ti to slouží? Dostáváš se tím blíže k Bohu?
Máš pravdu - o tom kdo je křesťan, skutečně nerozhoduji.
Podle "ovoce"? Co je to? Letošní úroda byla slabá, trochu sucha a hned je to poznat.
Pokus se odpovědět i na tu první část - Kdo je podle Tebe křesťan? Poznám ho až ho potkám?
Od: Anonym: Miki---.palacymca.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 13:20
Předmět: Re: Festival Jimramov

Ahoj Samueli, Letošní jimramov byl naprosto skvělý. Přišel si opravdu o hodně. Naříklad Lídl a Velík, nebo Plastici byl famózní zážitek. Mnoho mladých lidí a hudební překvapení jako Taxi to the ocean taktéž. Ale mám pocit, že toto Tě vůbec nezajímá…Tedy k tvým bodům Add 1. Proč by mělo jít o akci sekulární ? Pokud jsou měřítkem návštěvníci, tak dvě třetiny jich byli z členstva ČCE, a pokud měřítkem jsou kapely, tak je spíš pozitivní, že se na Jimramově daří kombinovat křesťanské a mimokřesťanské (to neznamená nekřesťanské) kapely. A co se týče marihuany. Ty si myslíš, že to nemohli být mladí křesťané kdo ji tam kouří ??? Add 2. Vstupné jew naproto adekvátní celé akci a ve srovnání s jinými festivaly běžné (možná i nižší) Věř mi, že podobné akce opravdu stojí dost peněz (sám sem jich mnoho dělal) a je třeba je zaplatit. Co se týče malých dětí, tak muselo jít asi o nějaké nedorozumění, neboť co já vím, tak malé děti opravdu neplatí, a velké rodiny mají rodinné slevy… Add 3. Co se týče tradičních kapel. Přestože festivaly mají své stálice, je třeba, aby se kapely časem měnily. O tom festivaly jsou. Takto mnohdy člověk získá lepší přehled na hudební scéně. A mmch Otcovy děti již DAVNO nehrají, Traband nehraje již 8 měsíců (pauza v produkci) (a navíc není křesťanská kapela), Oboroh je hudebně trochu jinde než býval a Původní Bureš dle mého názoru není křesťanská kapela… Děkuji za pozornost
Od: Anonym: Samuel Feuerwerk---.brno.angel.static.bluetone.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 14:31
Předmět: Re: Festival Jimramov

Dík za reakci, docela's me nalakal, abych tam priste zas jel.
Od: Anonym: masox80.79.28.--- )
Kdy: 29. 08. 2006 17:27
Předmět: Re: Festival Jimramov

Škoda, že jsem letos nemohl jet, hrozně jsem se těšil. Holt práce a taky roďka… Jaký byl Gentelman´s club?
Od: Anonym: Miki---.palacymca.cz )
Kdy: 31. 08. 2006 10:44
Předmět: Re: Festival Jimramov

NO myslím, že bylo dobre, že Gentleman´s club hrali poslední v sobotu. Lidi byli roztancovaní, v náladě a tak se to všem líbilo. Ja byl pohlcen azmosférou taktéž, tak nedokážuposoudit. Ale možná kdybyhc to slašel teď, tak asi průměrné SKA, vylepšené hobojem.
Od: Anonym: Dave---.95.broadband6.iol.cz )
Kdy: 08. 09. 2006 17:18
Předmět: Re: Festival Jimramov

Ty asi moc často na festivaly nejezdíš,když si myslíš že je na Jimramově drahé vstupné.Je to jeden z nejlevnějších festivalů,na kterých jsem kdy byl.A co se týká těch psů, tak je to na festivalech také úplně normální.