Téma: Diskriminace sexuální menšiny (zoofilie)

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 15. 11. 2017 23:29
Předmět: Diskriminace sexuální menšiny (zoofilie)

Navigace: link | přehled | fórum
Je tohle kultura slovanů - nebo novoevropská multikultura?
Neměla by se naše církev ohradit alespoň tiskovou zprávou proti tomuto diskriminování příslušníka sexuální menšiny? Jestliže poník neprotestoval, proč by mladík neměl mít právo projevit svou "přirozenost?"
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 16. 11. 2017 07:55
Předmět: zase mimo

Jančo, další provokace, co se nepovedla. Tady nejde o žádnou diskriminaci menšiny. Při žádném sexu nesmíte partnerovi ublížit a nesmíte to dělat na veřejnosti. Protože jinak zoofilie sama o sobě trestná není.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 16. 11. 2017 20:51
Předmět: Re: Diskriminace zoofilů v ČCE

Přesně tak, bratře faráři Vráno. Zoofilie není trestná a pokud se dodrží daná pravidla (např. dobrovolnost na obou stranách, ne na veřejnosti…), proč zoosexuála diskriminovat před homosexuály a heterosexuály? Jen proto, že zatím ještě nevykřikuje ve svých průvodech hrdosti, že zatím ještě nezískal potřebnou propagandu západních médií?
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 16. 11. 2017 16:08
Předmět: Re: Diskriminace sexuální menšiny (zoofilie)

Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 17. 11. 2017 07:36
Předmět: Re: Diskriminace sexuální menšiny (zoofilie)

Když já jsem včera měl ty narozeniny …
ČS
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 17. 11. 2017 01:56
Předmět: Re: Diskriminace sexuální menšiny (zoofilie)

Milý pane Jančo, vy potřebujete psychiatra jako sůl.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 17. 11. 2017 11:45
Předmět: Re: Diskriminace sexuální menšiny v CČE (zoofilie)

Tak….tady Janca nazval veci pravými jmény….Je třeba zlikvidovat ho—zavřít do kriminálu za fašizmus,,a když se to nepovede,,-tak jako blázna do blázinca..! ODMÍTÁM totalitní praktiky sluníčkářů—–Janca se "zastal sexualní mensiny cimz trefne poukázal na pomatenost dnesni doby a cirkve CČE ktera je davno oběma nohama ve světě….
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 17. 11. 2017 23:23
Předmět: Re: Diskriminace sexuální menšiny v naší církvi (zoofilie)

Je mi smutno z těch teologických intelektuálů, kteří pro své vědění nevidí základní pravdy. Připomíná mi to farizeje versus Ježíšovy učedníky. Víc nemám co říci. 😔
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 18. 11. 2017 04:53
Předmět: (ne)diskuse

Jančo, vy byste měla být smutna především nad svou vlastní neinteligencí. Tím, kdo nevidí základní pravdy, jste tady naprosto usvědčitelně vy. Začala jste toto vlákno jakousi divnou příhodou, prý dokládající, že je tu utlačována sexuální menšina zoofilů. Jenže věci, za které byl ten člověk odouzen, jsou tytéž, za které by byl odsouzen vykonavatel jakéhokoliv jiného druhu sexu (násilnost a veřejné pohoršení) - nejde o žádnou diskriminaci menšiny. (To, jestli je zoofilie špatná, z pohledu zákonů nebo Bible, což nepochybně je, by bylo na jinou diskusi, respektivě, to je tak jasné, že to za diskusi ani nestojí, a tohle vy víte, o tom nepochybuji, zase tak nízká vaše inteligence není. Hledáte provokativní argumenty, aby jste mohla kroužit kolem svého utkvělého tématu h., a já bych od vás bral třeba i exrémní postoje, kdyby ovšem měly logiku. Znovu říkám, tady se to zase nepovedlo.)
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 18. 11. 2017 09:16
Předmět: Re: (ne)diskuse

Hamoun(ka).
ČS
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 18. 11. 2017 09:43
Předmět: CČE souhlasí s homosexualitou....nesouhlasí s zoosexualitou

Shnrnutí železné "logiky….
CČE souhlasí s "heterosexualitou
CČE souhlasí s "homosexualitou
CČE NEsouhlasí s "zoosexualitou
Já se ptám —— proč dělá rozdíl???
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 18. 11. 2017 10:11
Předmět: h. a z.

chápu, že se logice trochu vysmíváte, ale jinak jste se přiblížil docela zajímavé otázce. nejdříve řeknu, že věta, že "čce souhlasí s homos." není úplně přesná, každopádně je příliš zevšeobecňující, např. můj postoj najdete v diskusích minulých měsíců. ani to, že "čce nesouhlasí s zoos." není úplně přesné, předpokládám, že to tak je, ale svůj postoj neměla potřebu nikde pojmenovat. - a potom k vaší zajímavé otázce: proč dělat rozdíl mezi h. a z.? obhájci h. asi řeknou, že tady stále jde o patrnerství a lásku na rovině mezilidské, zatímco to druhé člověka snižuje k podlidství. prostě se nám to hnusí. - ale mnoho lidí je znechuceno i představou sexu mezi osobami stejného pohlaví. - a na druhou stranu asi přibývá lidí, kteří mají na vztahové rovině blíže k zvířecím miláčkům než k druhým lidem… - tohle je pokus o diskusi, ne o bulvárnost
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 18. 11. 2017 13:23
Předmět: Re: zoofilie na prague pride a podpora CČE....

??? Co takhle zoofilové na prague príde….podpořili by to duchovní CČE…??
Proč ano??
Proč ne??
Od: Anonym: ab&ac <> ( ---.poda.cz )
Kdy: 18. 11. 2017 21:52
Předmět: Re: zoofilie na prague pride a podpora CČE....

JÁ SKUTEČNĚ ŽASNU NAD TÍM, ČÍM SE ZDE ZABÝVÁTE . . . ab&ac
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 18. 11. 2017 23:23
Předmět: Re: zoofilie na prague pride a podpora CČE....

Já také. Jednoduché a logické věci, a přitom takový intelektuální problém. Někteří diskutující mi svým myšlením připomínají Windows. 😣
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 08:32
Předmět: nediskuse

máte pravdu. a jiní zase připomínají komín, jiní rouru docela obyčejnou, a zase jiní modrý baónek
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 08:30
Předmět: nediskuse

můžete se jich zeptat. kontakdy najdete v adresáři u jednotlivých sborů zde na Evangnetu.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 10:09
Předmět: Re: homosexuání mikuláš do každé evangelické rodiny....

….a tohoto mikuláše by měla nadělit dětem každá"""správná"evangelická rodina….
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 10:34
Předmět: dotaz

nebyly by lepší natahovací hodiny?
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 13:38
Předmět: Re: předvánoční shon

Včera jsem nakoupil spoustu knih. Já ten předvánoční shon opravdu nemusím … A jak jste na tom Vy?
ČS
Od: Anonym: Velý pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 14:25
Předmět: Re: předvánoční shon

…z péra pana Halíka….?
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 14:52
Předmět: Re: předvánoční shon

Copak je pan farář Halík fotograf uměleckých aktů? Aspoň já o tom nic nevím. Pak ještě nějaké knihy od Aleny Ježkové, Anselma Grunna a Jozefa Augustyna. Četl jste od nich něco?
ČS
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 15:02
Předmět: Re: předvánoční shon

Tomáš Halík občas fotí, ale že by to nějak často zveřejňoval, o tom nevím ani já
Od: Anonym: Velý pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 15:08
Předmět: Re: předvánoční shon

….jestě vám tam chybí Hans Kung…a máte to komplet…. Vy byste si mel přečíst nejakou kvalitní dogmatiku čestmíre ___místo koukání na akty,,kaňoure
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 15:12
Předmět: Re: předvánoční shon

a když zatáhnete za provázek, který máte pod stolem, spadne vám to do klína samo
Od: Anonym: Velý pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 15:27
Předmět: Re: předvánoční shon

vy zas mluvíte jak vědma….
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 15:29
Předmět: Re: předvánoční shon

děkuji za váš názor, bude zařazen do evidence
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 15:51
Předmět: Re: homosexuální mikuláš a koho by měl sebrat čert....

.dobře vraťme se k tématu….
….a tohoto mikuláše by měla nadělit dětem každá"""správná"evangelická rodina….
…a tohodletoho Mikuláše by měl zase sebrat čert
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 15:54
Předmět: připomínka

vy nejste zas tak velký pes
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:04
Předmět: Re: homosexuální mikuláš

…a váš názor na homomikuláše?? Dal byste ho donadílky" děckám na nábožku?? aneb co si myslíte o vašemkolegovi"mikulášovi v. a jeho aktivitách"???
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 16:14
Předmět: Re: mikuláš

nejlepší bude, když si o mikulášovi přečtete, pak budete mluvit jinak. byl to hodný a štědrý člověk
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:06
Předmět: Re: předvánoční shon

Neodpověděl jste mi zcela. Já Vám ano: u té knihy uměleckých aktů jsem myslel především na Vás. Jako alternativu mám přichystanou knihu krásné a inteligentní Aleny Ježkové a budete to mít i s jejím vlastnoručním podpisem (trochu se s ní znám).
P.S. Kung mi leží zaprášen v knihovně už několik let. Děkuji. Budu ho muset "oprášit".
ČS
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:17
Předmět: Re: předvánoční shon

..té je tak padesát.dyť by to mohla byt moje máti… na malířku sprosťáren nevypadá….
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:29
Předmět: Re: předvánoční shon

A má krásnou a milou dceru. Raději Vám nebudu říkat, kde pracuje. Nemusel byste to vydýchat (to případné setkání s ní).
ČS
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 16:31
Předmět: Re: předvánoční shon

čestmíre, vezmi psa vyvenčit, můžete si uplácat sněhuláka, ale mrkev mu nedávejte
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:42
Předmět: Re: předvánoční shon

…no tak ta je teda zase moc mladá!!!!!
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 16:45
Předmět: Re: předvánoční shon

to je chlapeček, k tomu nečuchejte
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:44
Předmět: Re: předvánoční shon

Aleši, založ nové vlákno s nějakým seriózním a aktuálním námětem. Já už se s těma klukama nějak domluvím, třeba i osobně, ať na svá oblíbená témata aspoň na čas rezignují.
ČS
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 11. 2017 16:47
Předmět: Re: předvánoční shon

dobře, předávám ti štafetu, a budu zvědav, jak to zvládneš
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 19. 11. 2017 16:57
Předmět: Re: předvánoční shon

…co třeba téma homosexualita"???
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 19:32
Předmět: Re: předvánoční shon

Klid. Másla bude dost a za celkem přijatelnou cenu. Sníh a lithium už do Vánoc asi "nedám". Vše ostatní Vám slíbím až osobně.
ČS
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 19. 11. 2017 19:41
Předmět: Kvalitní dogmatika a hezké ženy - lákadlo pro faráře

Dobrý večer přátelé i menší přátelé.
Zaujalo mě téma "číst kvalitní dogmatiku". Mám nastudovaného profesora C. V. Pospíšila - znáte? Hermeneutika mystéria; Jako v nebi tak i na zemi; Ježíš z Nazareta - Pán a Spasitel. To je kristologie a trinitologie. Ještě jsem utratil peníz za jeho Zápolení o naději a lidskou důstojnost, ale nepřečetl. Teď se chci pustit do eschatologie a sakramentologie. Na druhou stranu musím přiznat, že nejsem tedy kanón v arzenálu bratra Čestmíra a už vůbec ne s autorkou Ježkovou, o té slyším poprvé. Uznávám, že je to šikovná cérka ta Ježková, ale přece jen, ruku na srdce, bratře Čestmíre (i ostatní), krasava z odkazu zde je úplně jiný level než ikona Ježková, z té musí nutně padnout brada až na břicho i homosexuálovi:
Od: Anonym: Čestmír Siwek <> ( --- )
Kdy: 19. 11. 2017 20:33
Předmět: Re: Kvalitní dogmatika a hezké ženy - lákadlo pro faráře

Rovněž přeji dobrý večer. Prof.C.V.Pospíšila znám z poslechu jeho cyklu na rádiu Proglas. A upřímně řečeno: až tolik mě neoslovil, proto jsem se dále nepídil po jeho knihách. Asi trochu více mě oslovila jeho sestra - jeptiška. Zvláště svým nelehkým životem. Ale dobře, koupím si ty jeho knihy a prostuduji. Pak se k tomu tématu můžeme případně vrátit. Co k tomu říci: paní Ježkovou jsem zažil v písemném i osobním rozhovoru (a také na její vernisáži). Selenu nikoliv. Tak asi tam bude ten problém.
ČS
Od: Anonym: Locika--- )
Kdy: 19. 11. 2017 20:00
Předmět: kámen za chleba

Velký pes napsal(a):
??? Co takhle zoofilové na prague príde….podpořili by to duchovní CČE…?? Proč ano?? Proč ne??
nejsem duchovní ale v mým světě bych to řešila takhle. Než někoho/něco podpořím, tak se ptám, komu ku prospěchu? Cui bono? Źádná homo ukájející se na zoo neznám, tak nevím, zda vůbec podporu církve k životu potřebují, možná by jí pohrdali… a pokud ne, tak ať něco: protislužbu, peníze, majetky apod. nabídnou a třeba se domluvíme na spolupráci. V bibli se obchoduje kámen za chleba, tak něco podobně výhodného bych si představovala. Podporovat někoho jenom proto, že jsem podpořila někoho jiného, to je divný.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 19. 11. 2017 20:08
Předmět: Re: LGBTQ ano - ZOO ne?

Hlavně by to bylo spravedlivé. Proč homosexuály, lesby, bisexuály, transsexuály, qeer - ano, ale zoo ne? Homosexuálovi řekneme "pojď, bratře" a zoo řekneme "fuj, jsi úchyl a hříšník?," jen proto, že jich je málo? Nebo že je není tak slyšet?
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 20. 11. 2017 23:17
Předmět: Re: LGBTQ ano - ZOO ne?

Tak co na to psychiatr? Měl byste pane Jančo začít zobat nějaká antipsychotika. Ta vaše diskuze je tak trochu psycho. Ale v Bohnicích byste zapadl.
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 21. 11. 2017 18:59
Předmět: Re: LGBTQ ano - ZOO ne?

jedna paní napsal(a):
 Tak co na to psychiatr? Měl byste pane Jančo začít zobat nějaká  antipsychotika. Ta vaše diskuze je tak trochu psycho. Ale v Bohnicích byste  zapadl.
Lidové rčení praví: Jedna paní povídala.
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 30. 11. 2017 22:27
Předmět: Re: LGBTQ ano - ZOO ne?

Na každém šprochu pravdy trochu, aneb jedna paní povídala :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 12. 2017 19:43
Předmět: Homosexuální Mikuláš

Pěkný mikulášský podvečer vinšuju. Tak co, už u vás byli 🎅 s 😈 ? Mám zvídavý dotaz. Dostali jste dnes někdo jakožto členové ČCE do nadílky tohoto Mikuláša?
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 05. 12. 2017 19:58
Předmět: Re: Homosexuální Mikuláš

Otázkou je, zda u vás nebyl homosexuální Mikuláš. A co když anděl a čert byly lesby. Pokládám proto filozofickou otázku. Mají právo býti Mikulášem, andělem a čertem a ohrožovat lidstvo svou zamaskovanou sexualitou?
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 12. 2017 20:33
Předmět: Re: Homosexuální Mikuláš

U nás byl heterosexuální Mikuláš s bezpohlavním čertem a ten čert měl v pytlu jakýsi zlobivý faráře a říkal, že je budou vařit v pekle v kotli jako noky.
Kam se poděl pan Vrána ❔❕
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 05. 12. 2017 21:54
Předmět: Re: Homosexuální Mikuláš

Faráři byli asi homosexuálové a v pytli se dostatečně odškodnili :-D
Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 05. 12. 2017 22:26
Předmět: Re: Homosexuální Mikuláš

Na co vy hned nemyslíte.
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 06. 12. 2017 06:51
Předmět: Re: Homosexuální Mikuláš

Já jen reaguji na vaše příspěvky. Víte o tom, že housky a rohlíky bývali užívanými symboly bakchanálií? Když budete ráno snídat dva rohlíky, můžete si zameditovat nad těmi dávnými symboly a popřemýšlet, co stojí za podstatou snídaně s dvěma rohlíky.