Odpověď na příspěvek: mohla to být diskuse...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 19. 01. 2019 01:32
Předmět: mohla to být diskuse...

Promiňte, psal jsem mezitím jinde…
jakým způsobem skáčete z tématu do tématu a hromadíte vedle sebe nesouvisející věci, až se z toho „člověku točí hlava“.
Inu, snažil jsem se tu odpovídat na to, na co jste se ptali… (Jenže jste se neptali na to, na co jste se měli ptát, ptali jste se na banality. A ovšem píšete, že se v té církvi nezajímáte především o homosexualitu, ale tady v tomhle fóru je tedy asi dost ne-reprezentativní vzorek…?)
A ovšem, je to thread na propagaci té knihy, a je to vskutku o více tématech. Někdy si přečtěte Evangelium, jak skáče z tématu do tématu…
Tenhle váš argument není vůbec validní…
Tohle nebyl thread pro diskusi jednoho tématu (nebo byl, ale o ten jste se vůbec nezajímali), ale nabídka k rozhovoru s autorem Knihy, která by vás mohla zajímat… Inu, ale spali jste, vy jste si svůj olej v lampách nepřipravili…

A ovšem to, co jsem mezitím psal jinde, jednou se to také dozvíte, tedy o 3 řády víc skáče z tématu do tématu… Mezitím jsem totiž, spíš jako prostředek z nouze, vymyslel formu na 4-rozměrný text… Normální kniha je 1-rozměrný text od začátku do konce. Teď co jsem přes vánoce zapsal, má další úroveň stromovou strukturu s vysvětleními a s odbočkami atd, má to časovou osu (protože to není úplně v tom pořadí, jak to vznikalo), a má to dost přehnanou hloubku smyslu, od banalit až k zásadnímu. A ovšem, má to svůj účel… Navíc v "proudu" textů (stream) zároveň propletená "metadata" s popisem. A ovšem jsou v tom propletené oba Sloupy Civilizace, i ten technický, i ten duchovní…
Ale poněkud jsem se v tom zamotal a je to složitější a nepřehlednější, než jsem si myslel… Napsat přes 200 stran textu za týden intenzivně, k tomu týden před rozjezd a dva týdny pak už jen doplňky, nebyl čas se zdržovat s formou a s formátováním… Navíc napsat text do fóra znamená, že když to jeden den odešlu, nelze v tom už druhý den škrtat nebo přepisovat… Jenže vklidu piplat text, dělat sazbu písma, grafiku, kompresovat text, aby nepřetékal ze stránek, atd jsem si předtím užil až dost na těch 642 stranách předtím… Jenže to nestačilo…
Napsal jsem k tomu anglický abstract, ten je kratší, asi 38 stran včetně dvou stran obrazové přílohy a indexu… Ještě nevím, jestli ho prohlásím za třetí knihu, nebo napíšu ještě jednu… (Ony ty knihy mají vevnitř trojtou strukturu a v té zase trojtou…
Ta kniha, co jsem tu propagoval (Další List), se skládá ze tří částí: překlad části starého zákona (který se skládá z úvodu, z popisu jmen v Genesis (Šém) a z překladů, ze kterých je vidět, že skutečný význam je dost jiný, než jste si mysleli, není to Historie, jsou to Archetypy a Proroctví nebo návody), vědecká část (s důkazem Boha (vyvrácení Velkého Třesku), s vysvětlením gravitace a s důkazem Betlémské hvězdy), a třetí část jsou filosofické texty (úvod s texty z fóra a vysvětlení některých kapitol Zjevení, prostřední sekce "Dalších Několik Vět" (od tohoto názvu až po konec grafické přílohy), a závěr s popisem současného již končícího Armageddonu, i když ten jsem dost odbyl, když jsem se víc soustředil na Ukrajinu než na Sýrii)… )
Co je v tom textu letos z vánoc tu ani psát asi nebudu… Jen, že jsem při tom pochopil i některé další kapitoly… Kdyby vás to zajímalo, je to na pialpha.cz … (A vystavil jsem tam i přeformátovaný tenhle thread…) Ale nepředpokládám, že by vás to nyní zajímalo, klidně tu zatím spěte dál… (tak nějak jsem původně nepředpokládal, že křesťany vlastně vůbec nebude zajímat skutečný obsah Bible… všichni máte jen svá Dogmata, ti na technické straně také mají jen Dogmata a to ještě bludnější…)
Pokud nevíte, co myslím těmi Dvěma Sloupy Civilizace, technickým a duchovním, viz 1_K 7:21-22 … (mysleli jste, že to je popis nějaké banální antické architektury?) (Web tu dává špatně odkaz 1K jako první Korintským ale má to být první Královská…)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód