Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 18. 09. 2018 17:32
Předmět: Re: Homosexualita

P.A.Semi napsal(a):
 > To, co jsi vyplodil na svých stránkách, … dokonce urážka    Inu, Pravda (pokud to není Omyl, a ovšem není to Lež), uráží především ty,  kdo mají svůj Trám, komu beru jejich falešnou Hrdost… Svoboda Slova je  důležitý princip. Pokud vás Pravda uráží, ač nedokážete ukázat na případný  Omyl v ní, pak jste problém spíš vy, ne Pravda ani ten, kdo byl tak drzý, a  v době všeobecného Lhaní si dovolil mávat Pravdou (a ještě k ní přidávat své  Názory - jenže těmi jsem zrovna na téhle své stránce výrazně šetřil)…    > Mé komentáře a názory mají stejnou váhu  To nemají. Ty moje jsou podpořené Informacemi. Jistě ale vám neberu právo  mít svůj Názor, i když je (může být) Zcestný… A ovšem pokud vám seberu  Blaženou Nevědomost informováním, zbyde vám již jen výběr mezi Lží a  Pravdou… (I když samozřejmě každá ta Informace může být Pravda, Lež nebo  Omyl, nebo zčásti tak a zčásti tak, a ne vždy se to hned pozná…)    > Církev je prolezlá sexuálními skandály  Myslím (a i jsem viděl statistiku, dohledám někdy jindy), že v Církvi je  těch sexuálních skandálů relativně méně, než leckde jinde. Jen jste byli  cíleným desinformováním (nebalancovaným informováním) přesvědčeni, že zrovna  Církev je ta nejhorší… Skoro jako kdyby to bylo cílem…    > Znovu opakuju, že se sexualita nedá naučit, je to neměnná vlastnost už  od narození  Mýlíte se. Argumenty (nejen ale především ty podpořené autoritou amerických  Pediatrů, dále statistiky, exemplární případy) jsem již uvedl… Je až  příliš snadné Zkazit Děti…    > potrestal za svou homosexualitu  Podotýkám, že v češtině je důležitý rozdíl mezi "svůj" a  "jejich,jeho". Třeba v hebrejštině ten rozdíl není, ale v  překladech někde byl vnesen omyl jejich záměnou… (Což potom je otázka  interpretace, jestli je to "svůj" nebo "jeho"…)    Ohledně toho potrestal, viz statistiky nemocnosti, viz statistiky  subjektivního (ne)štěstí…    Bůh nebo Příroda trestá Karmou, Důsledky Příčin. A ovšem leckdo má dost  prostoru k nápravě, a na leckoho ta Karma dosáhne lecjak, jen někdy vůbec…
I bludy a lži jsou informace. Jenže nepravdivé. :-) A jak vidím, je velice snadné zkazit i tebe :-D. Ty prostě nedokážeš přenést přes srdce ten průvod, který je tady každý rok a bude se opakovat i další roky. Stejně tak se bude rozšiřovat i počet zemí, kde bude možné uzavřít manželství mezi dvěma osobami stejného pohlaví. A ty s tím prostě nic neuděláš. Nepomůže ti ani ten tvůj bůh. Ten ti vlastně nikdy nepomůže.
Zkrátka se smiř s tím, že moje komentáře a názory mají stejnou váhu. Není nutné o tom jakkoliv polemizovat. :-)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód