Odpověď na příspěvek: Re: už zase homosexualita

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 16. 09. 2018 11:24
Předmět: Re: už zase homosexualita

Tu Zkratku ČCE jsem dosud neznal… (Nevím, jestli by mě odradila…)
Viz výše:
(máte to se středně kvalitní argumentací, se statistikami, které vyvrací různé dojmy… když až teď vidím, že jste i organizoval petici, tak tady máte argumenty, kterými můžete chtít přesvědčovat… všechny ty články v obrázcích jdou uložit, ani nemusíte odkazovat na mě, nebo jak chcete… je to posbíráno z pochybných (svobodných) zdrojů, ale vybíral jsem, co uvést a co ne… a ovšem to poskládání do stránky je poněkud ledabylá práce za jedno odpoledne, i když ale postupné sbírání zdrojů (nejen těchto) trvalo pár let…)
A k tomu doplním:
Opovržení není Nenávist. Opovržení je Štít vaší Čistoty. Je přirozené a správné opovrhovat vším Zkaženým, nejen v biologické úrovni, ale i v duchovní. Jen tak se vyvarujete vlastního ušpinění…
Leckteré špatnosti bohužel mají "Slippery slope", šikmou plochu. Jen dva prstíčky tam strčíme, znáte to…
Do kostela na mši jistě může přijít i nedokonalý člověk, proč by mělo být požadováno, aby všichni předem již byli Svatí? (Tedy samozřejmě, pokud svou špatnost nechtějí stavět na Piedestal jako Vzor…) Na druhou stranu, dělat z Perverze Svátost je perverzní…
Na okraj podotýkám, že ani nevím, jestli Jednota Bratrská oddává homosexuály, ale zato vím jistě, že by neměla… (Byrokratické problémy mají někdy Byrokratické řešení, ale snižovat Svátost manželů na úroveň Zvrhlých (nepřirozených a neprospěšných) je mírně řečeno nemoudré… Podobně jako z jiného soudku, snižovat úroveň běžného Vzdělání na úroveň Nevzdělávatelných je rovněž nemoudré a zlé… Nebo třeba zrušit Rovné Podmínky zavedením Kvót na stejné zastoupení všech typů neschopných nebo všeho-schopných snadno zmanipulovatelných, nebo dokonce Kartelem Zákeřných, je, inu, zákeřné… Rozbíjet ("destroy") Společnost (Kolektiv) Individualismem, zničit Strukturu rovností všech se všemi a tím nahraditelností a zbytečností všech, samozřejmě kromě nadřazenosti samo-Vyvolených, nevede nikam jinam než k destrukci… K tomu viz třeba Citadela III, XIX, LV, LVII, LX, LXII, LXIV a především LXXXI… - hledám "kameny"… "slepý je pro mne člověk, který si představuje, že něco tvoří, když rozebere katedrálu a kameny srovná do řady"… číslování podle http://mjos.sweb.cz/citadela/ - ta je ideální třeba i pro pochopení, co je špatného na Rovnosti…)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód