Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 15. 09. 2018 23:38
Předmět: Re: Homosexualita

Vidím, že homosexualita tu rezonuje…
Kromě toho, co jsem psal výše (Perverzní ať se stydí v soukromí a nekazí naše děti, Ruský přístup, Ježíš a smilnice)
Stát ani Církev by ale neměly lidem lézt do ložnice… (Tedy co si dělají doma je jejich věc…)
Co se týče sňatků, když si stěžují na byrokratické problémy bez sňatku, snad by i byrokratickou svatbu nebo nějakou náhražku jako registrované partnerství mít mohli, ale církevní svatbu, které se říká "svátost manželská", tedy určitě ne, nic svatého na nich rozhodně není! A nelze to dávat na roveň s přirozeným a prospěšným…
(Ohledně stanoviska z hlediska Víry: Jako muže a ženu je stvořil, tedy k obrazu Božímu. Bůh je Otec, protože Cosmos nebo Země nebo Církev je Matka, v různých úrovních…)
A poskládal jsem nějaké sesbírané argumenty, většinou to jsou ale obrázky různých článků (meme), jen s trochou mých komentářů, třeba i ať tady pán netvrdí, že to je jenom "nějaká knížka"… Ovšem na kvalitnější pojednání teď asi nemám čas…
A mimo jiné, zkažení civilizace od Feminismu po Transgender, je především (zpočátku) dílo židů…
A pokud říkám, že homosexuálové jsou zvrhlí (perverse), myslím to nejen individuálně, že jsou nepřirození, ale i kolektivně, objektivně ve statistikách, které se jistě netýkají všech homosexuálů, ale ukazují obvyklé trendy…

A ještě i panu arothrockel odpovím:
Homosexualita není úlet na jeden večer, je to trvalá charakteristika už od narození.
Ne, to není.
Stanovisko American college of pediatricians:
- Gender ideology harms children
- Human sexuality is an objective biological trait, "XY" and "XX"
- No one is born with a gender
Můj komentář: Především - homosexualita a transgender úchylky se často vštípí až výchovou, a dost často také odezní v pozdější dospělosti!
Homosexualita samozřejmě z pohledu přírody normální je … Částice, … vznik nachlazení
Homosexualita není jako nachlazení.
Částice nachlazení jste myslel viry a bakterie? Je to falešný argument…
Ale jinak ano, je to nemoc, je nakažlivá, a dá se vyléčit, ale zřejmě nelze nikoho nutit, a ovšem Bůh i Příroda je dost často a spravedlivě trestají… (viz ty statistiky, odkaz výše)

Původně jsem ale chtěl diskutovat o něčem jiném… To vás zajímá jenom homosexualita?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód