Odpověď na příspěvek: Re: rozšiřme tým webu e-cirkev synodní rado

Od: Kazatel ČCE Martin Fér <>
Kdy: 04. 05. 2010 11:09
Předmět: Re: rozšiřme tým webu e-cirkev synodní rado

Ahoj, mindráky mít nemusíte. Rozebírat stránky Christnet mě nikdy nenapadlo - snad proto, že mě to nepálí a hlavně je děláte dobrovolnicky, za peníze, které sami seženete (mimo jiné je pěkné, že máte transparentní účet) a odpovídáte se jen sami sobě, či svým čtenářům - v takovém případě si může váš web vypadat, jak chce a být na něm, co chce a nikomu do toho nic… To ovšem není případ E-cirkev.
Christnet je magazín a má jiné zacílení než E-cirkev, takže porovnávat těžko, ale je tam dobře udělané třeba to, co mi chybí na tom našem - vstupní strana, kde jsou (např.) přehledně rozlišené "malé" zprávy a "hlavní" články, navíc zařazované do kategorií, dostatek informací, které mě zaujmou tak, abych si mohl vybrat (a zároveň nezmizí, když tam týden nezabrouzdám). Také nabízíte služby, které můžu využívat (odkazy - smysluplně roztříděné, reklamní prostor a další). Samozřejmě, nějaký ten rok už těm stránkám je :-) Ale náhled jejich nové podoby vypadá zhruba tak, jak bych si představoval i stránky E-cirkev. Ať se vám daří.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód