Odpověď na příspěvek: Re: Co delat na zacatku 21. století v evangelické církvi?

Od: Anonym: Martin Balcar <> ( ---.diakoniecce.cz )
Kdy: 06. 05. 2009 15:10
Předmět: Re: Co delat na zacatku 21. století v evangelické církvi?

Milá Zuzko (a Daggie), díky za Vaši reakci. Odpovídám vlastně na dva příspěvky najednou a to ptoto, že pracuji na ústředí Diakonie a jedním z mých úkolů je též promýšlet personální strategii naší organizace a "lovit" pro Diakonii šikovné lidi. To, že střediska Diakonie nejsou všude, je věc jedna. To, že ne všichni lidé chtějí v Diakonii pracovat, je věc další. Proto chci říct, že si velmi vážíme každého, kdo chce v Diakonii pracovat a třeba nemá "prostorovou" možnost. Motivace je velmi důležitá část pracovního vybavení, i když především v sociální oblasti není tou jedinou. Proto se na mě neváhejte obrátit, rád bych se pokusil Vás nasměrovat tak, abychom Vaši práci mohli využít a třeba motivaci přetavit do nějaké realizace. Projekty Diakonie potřebují i řadu lidí, kteří nejsou v místě konání aktivity, či jejichž spolupráce není jen v oblasti "úvazkové" - oponenty, poradce, spolupracovníky, pisatele a tak budu rád, pokud se pokusíme najít případnou možnou podobu spolupráce? Jsem si dost jist, že se dá najít. Co myslíte?
Martin Balcar