Odpověď na příspěvek: Re: O krizi v církvi z pohledu obyčejné věřící

Od: Uživatel Evangnetu Tomas Cvrcek <>
Kdy: 09. 01. 2009 22:00
Předmět: Re: O krizi v církvi z pohledu obyčejné věřící

Jenom kratce k te misijni strategii. Ja myslim, ze jsem to falesne nepochopil: bratr Dospiva nam sem dokonce nalinkoval trinactistrankovy priklad toho, jaky format si plusminus predstavuje. Tento elaborat by klidne byval mohl vzniknout v nejake reklamni agenture: je tam rozbor cilove skupiny z demografickeho hlediska, je tam analyza soucasneho pokryti trhu (str. 4), je tam rozpracovani strategie do kratkodobeho, strednedobeho a dlouhodobeho horizontu, je tam (na strane 7) vyjadrena potreba udelat pruzkum za ucelem lepsiho zacileni misijnich aktivit.
Ja se priznam, ze si podobny elaboraty kolikrat i s chuti prectu, ve statistickych udajich se prehrabuju rad a myslim si, ze v nich je spousta zajimavych informaci. Ale stejne mi porad neni jasny, jak je report tohoto typu relevantni misijnimu usili memu nebo i meho sboru, ani si nedokazu predstavit, ze zrovna vydavani takovych reportu by pomohlo CCE z ty krize. Stejne se tam nakonec clovek docte, ze misie je povinnosti cirkve podle Mt 28:19 a ze zalezi na mistnich podminkach.
Jinak, ja jsem mimochodem konvertita a do liberecke CCE jsem prisel zcela zvenku, mimo vsechny evangelicke rody a rozrody a prijali me moc pekne. Tak to je jedno takove osobni svedectvi na zaver (z nehoz se samozrejme nic obecneho vyvozovat neda, ale napsal jsem ho "for the record").
Tomas

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód