Odpověď na příspěvek: Re: Přehlížené stáří konkrétně

Od: Kazatel ČCE Filip Keller <>
Kdy: 24. 04. 2015 11:04
Předmět: Re: Přehlížené stáří konkrétně

Já to vím, že jsem odkázal na prohlášení vedení sobotínského střediska a činil jsem tak záměrně. A čtu v něm v širší souvislosti: "Podle § 40 odst. 7 zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění v platném znění je povinností zdravotní pojišťovny zajistit svým pojištěncům „místní a časovou dostupnost hrazených služeb“. A to buď prostřednictvím zdravotních sester příslušných lékařů, nebo externí organizací. Středisko nebude mít možnost do zvoleného řešení zasahovat mimo upozorňování na případné nedostatky nově nastaveného systému. Se sestrami, které jsou nyní zaměstnankyněmi střediska, bude nutné ukončit pracovní poměr, neboť na úhradu jejich práce nebudou prostředky."
Já do situace fakt nevidím a nemám úmysl v ní pátrat a obhajovat tu či onu stranu. Předpokládám, že by vedení střediska jen tak z ničeho nic nepřistoupilo k tomu, aby propustilo sestry, předpokládám, že je v tom velká krize a frustrace. Jestli někdo pochybil, tak se to, předpokládám, prošetří.
Reagoval jsem na větu, kterou jste bez jakéhokoli dalšího odkazu ocitoval (jak jsem následně zjistil) z titulku článku na novinkách.cz a ze které prostě čiší senzacechtivost až pomluva (právě proto, že jste ji jen tak vyštěkl a nepodložil relevantní argumentací)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód