Odpověď na příspěvek: Re: Svoboda

Od: Anonym: Jaroslav Coufal <> ( 88.103.111.--- )
Kdy: 20. 11. 2006 23:15
Předmět: Re: Svoboda

Zdá se mi, že Ti začínám rozumět. Pokud to takto funguje - že člověk musí přijmout styl stávající skupiny (a dovedu si to docela dobře představit) - pak chápu Tvoje rozhořčení. Štvalo by mě to stejně. Problém celé téhle diskuse ovšem vidím v tom, že zevšeobecňujeme. Jestliže tvrdíš, že to takhle chodí v církvi - zní to tak, jako že v CELÉ církvi. Pak zákonitě odpovídám: nechodí to tak v církvi. Protože to prostě chodí v církvi i jinak. A oba máme pravdu.
Ale tohle už neřešme (už jsi tím na tomto fóru ztratil spoustu času). Mě by zajímalo - co dál? Co čekáš od téhle diskuse? Vyměňovat si protikladné zkušenosti (s návstěvností biblických hodin, bohoslužeb - Bohoslužeb) a názory na tu kterou píseň (nebo snad celý zpěvník anblock) atd. - to by bylo trochu přihlouplé. Takže: co dál? Nebo: Co jste vlastně chtěli říct?
jc