Odpověď na příspěvek: otazky nad textem

Od: Anonym: Marie Medkova <> ( ---.212.74.012.chello.no )
Kdy: 19. 11. 2006 14:00
Předmět: otazky nad textem

Vas text se mi zda nejasny. Muzete vyjasnit tyto body?
1) mluvite o praci s detmi, mladymi lidmi nebo rodinami?
2) co je nadbihani mladezi, taktiky konkretne?
3) co je onou zminovanou slabosti mladeze?
4) sama znam pouze o senioratni farari pro mladez, kteri zadnym mistem pravidelnych bohosluzeb nedisponuji, nybrz organizuji senioratni aktivity. Je v CCE sbor, ktery ma sveho "bezneho" a "mladeznickeho" farare?
5) jak urcuje vule mladych smerovani cirkve? mluvite o mladych nebo o tech, kdo s nimi pracuji?
6) kritika "nehledeni si starych clenu sboru" smeruje vuci fararum jednotlivych sboru, sborum nebo vuci cirkevnimu vedeni?
7) napadate prehlizeni starsich v nasich kostelich nebo opomijeni misie mezi starymi lidmi?
Souhlasila bych s nazorem, ze je treba se venovat vsem vekovym a socialnim skupinam a neopomijet ani ty, kteri pro nas nejsou "ve vyhledu k budoucnosti" vyhodni. Nechapu ale, proc jsou zde k zdurazneni tohoto faktu snizovany skupiny jine. Tak jak jsou vytky vedeny, zni jako ucelove a nepodlozene utoky. Muzete mi sva stanoviska vice objasnit?
Dekuji.