Oznámení: ZRUŠENÍ sjezdu mládeže (25.–28.9.2020, Vsetín)

Oznámení > Na vědomí

Vzhledem k aktuální nepříznivé epidemiologické situaci, která neumožní ubytovat účastníky na dříve domluvených vsetínských školách, se synodní rada ve shodě s Celocírkevním odborem mládeže rozhodla zrušit letošní Sjezd (nejen) evangelické mládeže.

Milé sestry, milí bratři,
synodní rada se ve spolupráci s Celocírkevním odborem mládeže rozhodla zrušit letošní Sjezd (nejen) evangelické mládeže, který se měl konat v termínu 25.–28. září 2020 na Vsetíně.
Učinili jsme toto rozhodnutí s velkou lítostí na základě aktuálních mimořádných opatření souvisejících s rostoucím nebezpečím onemocnění COVID-19.
Nechceme vystavit ty, kdo se sjezdu účastní, zvýšenému riziku onemocnění a s tím souvisejícím komplikacím pro ně i jejich okolí. Nadto dříve domluvené ubytování ve vsetínských školách nyní není možné. Tato situace nás velmi mrzí.
Děkujeme všem, kdo se na náročné přípravě doposud podíleli. Přihlášeným účastníkům zašleme informace ohledně vrácení plateb.
Těšíme se na další setkávání a s odkazem na téma sjezdu „Konec? Začátek!“ věříme, že to, co v tuto chvíli vypadá jako konec, je předzvěstí začátku něčeho ještě lepšího.
Daniel Ženatý, synodní senior ČCE
Jaromír Plíšek, vedoucí tajemník ÚCK