Oznámení: AKCE ZRUŠENA, RESP PŘESUNUTA ! Setkání se švýcarskou mládeží v Kreuzli

Oznámení > Na vědomí

VZHLEDEM K NARŮSTAJÍCÍ EPIDEMII KORONAVIRU JE AKCE PŘESUNUTA, NÁHRADNÍ TERMÍN JE OD 8. do 13.ZÁŘÍ 2020. ORGANIZÁTOŘI DĚKUJÍ ZA POCHOPENÍ. Srdečně zvu mládež ve věku 15 až 18 let na akci ve švýcarském Kreuzlingen (u Kostnice) , kde proběhne v NÁHRADNÍM termínu 8.-13.9. již 4. ročník akce "Brot für alle". Vice v textu níže…

V místním sboru se nejprve seznámíme s aktuálním projektem "Brot für alle", poté společně se švýcarskou mládeží vyrábíme chleby a prodáváme v ulicích Kreuzlingen. Výtěžek akce jde na podporu nějaké menšiny nebo sociálního projektu ve světě. Akce je ekumenická, zúčastní se jí také švýcarské školy, které rovněž navštívíme. K naší skupině 9 osob z ČCE se jako loni přidává cca 12 studentů z gymnázia na Malé Straně, s vlastním pedag. dozorem. Ubytování a strava v Kreuzlingen - vlastní spacáky, spíme v městském bunkru- zážitek to jistý..
Kromě akce s chleby máme další program - např. výlet do Curychu a okolí Bodamského jezera… Akce končí v neděli společnou bohoslužbou. Komunikace v němčině i angličtině, překlad z němčiny zajištěn. Doprava mikrobusem, evangelickou část vede Samuel Hejzlar.
Bližší informace a podrobný program: Samuel Hejzlar , e-mail: ; tel: 603578108.
Inzerent: FS ČCE DOBŘÍŠ <>
Stav: trvá
Termín: 30. 8. 2020Kontaktní formulář


<Neověřeno!>

Re: AKCE ZRUŠENA, RESP PŘESUNUTA ! Setkání se švýcarskou mládeží v Kreuzli


Ověření emailu